๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
September 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Statistics
We have 545 registered users
The newest registered user is pace-band

Our users have posted a total of 21043 messages in 1932 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Pohvala od forumaša
Bosnian mythology
Stare slike, razglednice i poštanske markice iz Bosne i Hercegovine
Liječenje uz pomoć harfova
Lunar Mansion
Top posting users this week
slava

Amira

Beba

Donaton

Arnaut

Keywords
spells talisman

Share | 

Facebook i magija

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
ferka

Broj komentara : 367

PostSubject: Facebook i magija   Mon Dec 26, 2016 8:25 am

Poštivani admine već dugo sam član ovog foruma koji je izvanredan pun pozitivne energije i na kojem sam ponešto i naučila Smile
Istina je da se danas više izdaje knjiga nego ih se zapravo čita ali i ono što se nudi jako lošeg je sadržaja i kvalitete pa ovakvi i slični forumi i sajtovi često nude daleko pouzdanije informacije i znanje.
Razlog ovog mog posta je sljedeći-moja nećakinja otkad je otvorila fejs profil zapravo dva mjeseca nakon toga počela je iz čista mira imati nočne more a po licu su joj se pojavile neke čudne bubuljice i osip.
Dermatolog sumnja da je na nešto alergična ali ne zna na što? Onda ona se počela povlačiti u sebe i postaje depresivna a često njena mati kaže da je vidi kao da nije svješću tu nego kao da samo odsutno bulji u jednu tačku na zidu.
Ona je mlada cura od 18 godina i do tog nesretnog fejsbuka sa njom je bilo sve uredu.
Slučajno sam na internetu pročitala da se preko slika uzeti sa fejsa može raditi sihir bilo kome pa se svi plašimo da joj neko nije skinuo sliku i radio magiju.
Ona je fejs izbrisala ali stanje joj se nije popravilo.Šta da radimo? Ima li način da se slike na fejsu zaštite da crnomagijaši ne mogu na njima nista uraditi ili je to nemoguče?
Hvala na odgovoru i vremenu.

Ova me slika posebno uplašila
Back to top Go down
View user profile
Bosniak

Broj komentara : 99
Mjesto : Kavdag

PostSubject: Re: Facebook i magija   Wed Dec 28, 2016 9:21 am

Ovo je jako dobro pitanje i treba mu posvetiti pažnje.
Facebook je stvarno otvorio Pandorinu kutiju i omogućio sihirbazima i vješticama da bez ikakvih problema dolaze do tuđi podataka a posebno slika.
Svi znamo da se najviše vradžbina radi na sliku ili odjeću neke osobe koja se bode iglama ili zakopava u mezar.Čuo sam od nekog hodže da su najgore magije ako se slika ili dio odjeće zakopa u grob nekog ubice ili onog ko je stradao u nesreći ili bio ubijen jer tada horde džina napadaju na tu osobu.
Slika ili odjeća je prikaz čovjeka ili bar nekog njegovog dijela a to je najvažniji uslov da se uradi magija.
Ferka dok su se toj curi pojavili takvi simptomi mislim da je ona žrtva nečije magije. Djevojke znaju biti jako zle i pakosne jedna prema drugoj posebno zbog fizičkog izgleda odjeće ili nekog momka pa su u stanju svašta lošeg napraviti.
Ona je za tretman skidanja magije jer ne valja da zastari. Što je duže sihir na čovjeku teže se skida. Da joj dragi Allah bude u pomoći i oslobodi je dušmanskog šera.
Back to top Go down
View user profile
Melina

Broj komentara : 86
Mjesto : My soul is from elsewhere - I'm sure of that!

PostSubject: Re: Facebook i magija   Mon Jan 09, 2017 8:38 am

U ovo vjerujem jer znam dva slučaja iz svoje okoline kojima su se počele dešavati veliki baksuzluci nakon otvaranja fejsa odnosno postiranja fotografija.
Većina facebook doživljava kao oglasnu ploču di stavljaju slike auta, kuće, frižidera, nove odjeće i sličnih gluposti svjesno ili nesvjesno navlačeći na sebe ljubimoru i jal.
Treba biti umjeren u svemu. Moj deda je govorio da "kad imaš najviše ne pokazivaj i bit ćeš najsretniji!"
Back to top Go down
View user profile
Sadaka

Broj komentara : 45

PostSubject: Re: Facebook i magija   Wed Jan 18, 2017 3:23 pm

Ma najbolje je ne stavljati svakakve slike a posebno ne one na kojima si sam jer kažu da se na takve fotke najviše rade sihiri.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Facebook i magija   

Back to top Go down

Facebook i magija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» New facebook log in feature on Golf Republic Forum
» Tag yourself in Facebook pictures