WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Macina trava - lijek za žene
Today at 8:59 am by Anahita

» Bosanska Magična Biljka: ŠTA GOD JE DUŠMAN DONIO, SEDEFIL MU NAZAD ODNIO
Today at 8:45 am by Fata od zlata

» Tajna nauka
Yesterday at 2:26 pm by Donaton

» Čuvarkućom protiv cista
Yesterday at 8:03 am by Zoya

» Čaj za čišćenje krvi
Yesterday at 7:36 am by Amira

» Medicinske zanimljivosti
Wed Jun 20, 2018 10:19 am by Mina

» Tajna kako vidjeti vile
Tue Jun 19, 2018 12:51 pm by Donaton

» Jako moćan zapis da se naudi neprijatelju
Mon Jun 18, 2018 7:41 am by Lotta

» Zapis, voda i sanjanje onih koji ti rade magiju
Sun Jun 17, 2018 1:31 pm by Melina

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Statistics
We have 603 registered users
The newest registered user is sone

Our users have posted a total of 22891 messages in 2147 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Magija & Uvod
Pohvala od forumaša
Bosanska Magična Biljka: ŠTA GOD JE DUŠMAN DONIO, SEDEFIL MU NAZAD ODNIO
Bosnian mythology
Tilsum (zapisi) "hodže" šarlatana
Pitanje o zapisima
Top posting users this week
Donaton

habanera

Ariana

Avril

Amira

Lotta

Soraya

Noris

Zoya

Šansel

Keywords
sihir astrological cini Hodza novac tilsum hours bacanje ljubavni sunca Grah arabic nevjera daljinu Tarot zapis kontakt drvo Ljubavna kalendar razdvojiti Seal magija magic sihirbaz poludi

Share | 

Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?

Go down 
AuthorMessage
Astralcy

Broj komentara : 3

PostSubject: Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?   Mon Feb 27, 2017 4:46 pm

Pozdrav,

Ovako zanima me da li postoje neki vefkovi, talismani, zapisi, kako tko već hoće to nazvati a da omogućuje osobi koja nosi da komunicira za đinnovima? Našao sam na nekoj stranici gospodina iz Bugarske ako se ne varam koji prodaje takav taweez koji omogućuje to. Međutim malo sam skeptičan naručivati preko Interneta takvu stvar, a za jednu osobu koju znam i koja radi takve stvari neugodno mi je pitati jer ne zna da se želim baviti izradom ovakvih stvari i da sam već dulje vrijeme (nekoliko godina) zainteresiran za okultne stvari.

Hvala svima koji će odgovoriti. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Yildiz

Broj komentara : 387
Mjesto : Bosna

PostSubject: Re: Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?   Mon Feb 27, 2017 4:57 pm

Ne postoje takvi zapisi i moj ti je savjet da odustaneš od ikakve narudžbe. Džini se prizivaju kroz magijski ritual kada se sklapa ugovor između nekog od njih i čarobnjaka.
To funkcionira samo ma takav način.
Back to top Go down
View user profile
Astralcy

PostSubject: Re: Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?   Mon Feb 27, 2017 4:58 pm

Yildiz wrote:
Ne postoje takvi zapisi i moj ti je savjet da odustaneš od ikakve narudžbe. Džini se prizivaju kroz magijski ritual kada se sklapa ugovor između nekog od njih i čarobnjaka.
To funkcionira samo ma takav način.

Ma odavno sam odustao od naručivanja, hvala ti na brzom odgovoru.
Imaš negdje možda više informacija oko ovih rituala?
Back to top Go down
View user profile
Yildiz

Broj komentara : 387
Mjesto : Bosna

PostSubject: Re: Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?   Mon Feb 27, 2017 5:37 pm

To možeš saznati samo od onih koji imaju kontakte sa džinima recimo poput nekog hodže za kojeg se zna da se time bavi.
Back to top Go down
View user profile
Vidasus

Broj komentara : 69
Mjesto : Borders of visibility

PostSubject: Re: Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?   Tue Feb 28, 2017 7:25 am

Dobro si to napisao yildize.
Back to top Go down
View user profile
bosanski zmaj

Broj komentara : 135

PostSubject: Re: Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?   Sun May 20, 2018 2:43 pm

Rajo, da li je nekome poznat ovaj ritual?

U perzijsko-arapskoj magiji, baš kao i u svakoj drugoj magiji na svijetu, najvažnija zadaća svakog maga ili vještice jeste kontakt sa spiritualnim bićima. Naime, onoga trenutka kada mag ili sihirbaza ovladaju sa tom nesvakidašnjom vještinom tek tada za sebe mogu reći da su oni za što se predstavljaju, do tada su samo obični nespretni amateri.

Kako je poznato iz bliskoistočne tradicije svaki čovjek ima svog astralnog dvojnika u svijetu duhova koji se naziva Karin. Njegov naziv i porijeklo dolazi iz stare egipatske religije u kojoj je postojalo vjerovanje u duha koji vjerno prati čovjeka pod imenom Ka.

Ka ili Karin je čovjekov dvojnik na astralnoj razini i smatra se glavnim krivcem za mnoge ljudske loše osobine. No, isto tako, Karin je glavni džin ili duh preko kojeg se vrši najveći broj ljubavnih čarolija. Čarobnjak djelujući na Karina neke osobe istovremeno djeluje i na čovjeka čiji je on.

Za one koji bi htjeli vidjeti svoga Karina i na neki način ovladati njime (benefiti su između ostalog čitanje misli drugim ljudima) treba da se povuče u tamnu sobu, zapali svjetiljku sa maslinovim uljem i stavi je sebi iza leđa, kako bi ispred sebe na zidu vidio svoju sjenu, i ne zatvarajući oči i neprestano gledajući u sjenu ponovi 3125 puta sljedeći ajet sure Jasin: Selamun kavlem mir rabbir rahiym.

Vaš astralni Karin bit će uhvaćen i zarobljen u toku 45 dana, koliko traje sam ritual.
Back to top Go down
View user profile
Chakotay

PostSubject: Re: Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?   Mon May 21, 2018 7:30 am

Kod nas je bio neki tip koji je odselio za Ameriku. Bio je unuk poznatog hodze. Nekako se dokopao dedinih knjiga i iako nije znao bi turski ni arapski pronašao je neke zapise koje je pisao na bijelom čaršafu i palio noću ali prije toga bi oko sebe napravio nožem krug i zabio ga u njega. On se hvalio kako kad zapali zapise u dimu se pojavi džin i da on sa njim razgovara. Koliko u tome ima istine ne znam ali nešto se tu dešavalo jer im se veliko stablo usred bijela suncana dana potpuno samo od sebe iščupalo iz zemlje i palo na sredinu dvorišta. To su komšije govorile da su džini očito ljuti na njega iščupali drvo da ga zaplaše.
Back to top Go down
View user profile
ferka

Broj komentara : 405

PostSubject: Re: Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?   Mon May 21, 2018 9:27 am

Brrrrr mene od toga hvata jeza What a Face
Back to top Go down
View user profile
Soraya

Broj komentara : 666
Mjesto : Fight for your life!

PostSubject: Re: Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?   Tue May 22, 2018 6:56 am

Chakotay imaš odličnu sliku avatara Smile Robert Beltran je prelijep muškarac i moj najdraži glumac I love you
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?   

Back to top Go down

Vefkovi, talismani za komunikaciju sa đinnom?
Back to top 
Page 1 of 1