๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
September 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Statistics
We have 545 registered users
The newest registered user is pace-band

Our users have posted a total of 21068 messages in 1935 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Pohvala od forumaša
Bosnian mythology
Stare slike, razglednice i poštanske markice iz Bosne i Hercegovine
Liječenje uz pomoć harfova
Lunar Mansion
Top posting users this week
slava

Amira

Korkut

Jasminka

Emina

Beba

Šansel

Melina

Fata od zlata

Geron

Keywords
spells crnom poludi tilsum bajalice crni talisman bajanje

Share | 

Đumbirova voda za mršavljenje

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Emina

Broj komentara : 541
Mjesto : Kad ti jednom srce slome, ne vjeruješ nikome...

PostSubject: Đumbirova voda za mršavljenje   Thu Jun 01, 2017 7:22 pm

Već je puno napisano o koristi pijenja prokuhane vruće vode, pa ćemo se mi osvrnuti na to samo iz jednostavnog, praktičnog razloga.

Prva stvar ujutro, za nas Ayurvedske terapeute, bilo je postaviti ogroman lonac vode, kuhati proključalu vodu dvadesetak minuta i ubaciti na kraju komadiće đumbira u nju, a zatim sve to izliti u velike termosice.

Zatim bi tu začinjenu vodu svi pili tijekom cijelog dana - od naših klijenata, doktora Ayurvedske medicine, Ayurvedskih kuhara pa sve do nas terapeuta.

Pili smo najmanje jednu litru dnevno.

Osim što oslobađa toksina, ta voda otapa i masne stanice i redovitom upotrebom možete smršaviti bez velike muke.

Mršavljenje bez puno muke i odricanja

Sjećam se gospođe Mirne iz Rijeke koja je bila sredovječna, debeljuškasta žena niskog rasta.

Nisam se s njom vidjela par godina i onda smo se slučajno susrele u gradu.

Naravno, ne bih je ni prepoznala da me nije zaustavila. Preda mnom je stajala potpuno drugačija, vesela i vitka žena.

Odmah je sa mnom radosno podijelila kako se pridržavala savjeta Ayurvedskog liječnika i godinu dana pila vruću đumbirovu vodu.

Nije mijenjala način prehrane, ali kile su se svejedno sve više topile.

Gospođa Mirna je svakome djelila taj savjet jer njenom oduševljenju i olakšanju što se riješila dugogodišnjeg viška kilograma nije bilo kraja.

Dakle, upravo zato, ne mogu a da ne naglasim važnost ovoga jednostavnog napitka koji je dobar ne samo za naše zdravlje nego i za našu lijepu liniju.

Zato je moj prvi praktičan savjet da čim ustanete, skuhate vodu s đumbirom.

Litra i pol vode neka kuha na laganoj vatri dvadeset minuta i na kraju dodajte nasjeckani korijen đumbira, oko 4 do 5 cm duljine.

Izlijte vodu u termosicu zajedno s đumbirom đumbirom i neka vam ta termosica postane najbolji prijatelj i vjerni pratitelj u sljedećih šest mjeseci.

Nosite je sa sobom gdje god da idete, na posao, izlet, u shopping, na putovanju, neka vam stoji kraj kompjutera ili televizora...

Ispijajte vrući napitak u gutljajima tijekom cijelog dana i činite to često.

Vaše tijelo će biti jako zahvalno jer samo tom malom navikom napravit ćete ogromnu promjenu za svoje zdravlje.

Samo tom jednostavnom navikom možete izgubiti nepoželjne kilograme, a s njima i sve nagomilane toksine.

I još jedan jednostavan i praktičan savjet iz Ayurvede za vitku liniju - neka prođe najmanje tri sata između obroka a tako i između zadnjeg obroka navečer i vremena za spavanje.
Back to top Go down
View user profile
Soraya

Broj komentara : 634
Mjesto : Fight for your life!

PostSubject: Re: Đumbirova voda za mršavljenje   Fri Jun 02, 2017 8:56 am

Znam da je đumbir jako dobar za želudac ali pomalo mi je bljak ideja da pijem vruću đumbirovu vodu posebno sada kada su visoke temperature vani.
To je dobar recept za hladniji period godine kada se kile lakše "lijepe" Smile
Back to top Go down
View user profile Online
Artemida

Broj komentara : 627
Mjesto : Kranj

PostSubject: Re: Đumbirova voda za mršavljenje   Fri Jun 02, 2017 10:34 am

Slažem se Soraja. Recept je OK i licno mi se dopada al nije za ovo ljetnje doba vec bas zimsko.
Djumbir je fenomenalan i obozavam ga posebno u kombinaciji sa medom Smile njam Smile
Back to top Go down
View user profile
Riyana

Broj komentara : 705

PostSubject: Re: Đumbirova voda za mršavljenje   Sat Jun 03, 2017 5:29 am

Meni je đumbir pomogao oko probave ista jer imam lijena crijeva a on izgleda ima učinak da ubrza metabolizam. Ono što je još dobro kod đumbira je okus koji mi paše Smile
Back to top Go down
View user profile
Fata od zlata

Broj komentara : 966
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

PostSubject: Re: Đumbirova voda za mršavljenje   Wed Jun 28, 2017 6:13 pm

prije nisam volila đumbir ali počeo mi je prijati i volim ga sa medom onako da se malo nariba u med promješa i jede. Zdravo i ukusno Smile
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Đumbirova voda za mršavljenje   

Back to top Go down

Đumbirova voda za mršavljenje
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1