WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» 'Srce Sarajeva' za najbolji igrani film ostvarenju 'Aga'
Yesterday at 9:06 pm by Donaton

» Jemen: Hiljade ljudi na dženazi i ukopu djece ubijene u napadu saudijske koalicije
Yesterday at 9:56 am by Donaton

» Klin iz Aiuda
Wed Aug 15, 2018 5:15 pm by Vidasus

» Tursko liječenje pomjerenog ili strunjenog želuca
Tue Aug 14, 2018 4:53 pm by Donaton

» Arapska seksualna magija: tilsumi za potenciju, seksualnu privlačnost i erotičnost
Mon Aug 13, 2018 7:35 pm by Fatmir

» Za admina poruka
Mon Aug 13, 2018 1:16 pm by Dino

» Bolovi u zglobovima
Mon Aug 13, 2018 1:15 pm by Emina

» Čudesni limun
Mon Aug 13, 2018 1:12 pm by Emina

» Jednostavna a učinkovita dijeta
Mon Aug 13, 2018 1:08 pm by Emina

August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Statistics
We have 617 registered users
The newest registered user is scipionyx

Our users have posted a total of 23204 messages in 2206 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Magija & Uvod
Pohvala od forumaša
Bosanska Magična Biljka: ŠTA GOD JE DUŠMAN DONIO, SEDEFIL MU NAZAD ODNIO
Bosnian mythology
Tilsum (zapisi) "hodže" šarlatana
Pitanje o zapisima
Top posting users this week
Donaton

Emina

Zoya

Ariana

Noris

Delphi

Dino

Fata od zlata

Vidasus

Fatmir

Keywords
arabic astrological nevjera kalendar sihirbaz Tarot cini hours Seal poludi magic Hodza razdvojiti drvo daljinu magija zapis sihir ljubavni tilsum sihiri Ljubavna Grah novac sunca bacanje

Share | 

Zapis protiv dušmana

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Yildiz

Broj komentara : 387
Mjesto : Bosna

PostSubject: Zapis protiv dušmana   Wed Jun 14, 2017 5:40 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Uputa za rad

Nakon što se magični simboli napišu na papir, on se potopi u vodu, i kada se sadržaj otopi, njome se napoji crna mačka i pusti tamo gdje živi vaš neprijatelj koji vam zagorčava život. Umjesto toga može se zapis objesiti oko vrata crne mačke i onda je pustiti da ide kamo želi.
Back to top Go down
View user profile
petros

Broj komentara : 123

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Thu Jun 15, 2017 9:51 pm

Vrlo neobičan recept jer uglavnom se zapis zakopa ili podmetne u blizini onoga na koga treba djelovati.
Neobični su i sami znakovi, ovi donji znam da su arapska slova ali prvi red nisu scratch To su neki magični simboli, pretpostavljam Smile
Back to top Go down
View user profile
Vidasus

Broj komentara : 73
Mjesto : Borders of visibility

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Mon Jun 19, 2017 8:52 am

Ima li još koji zapis ove vrste?
Back to top Go down
View user profile
Pato

Broj komentara : 29

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Sat Jan 27, 2018 4:39 pm

Ima još ovi zapisa imao sam jedan i ja na laptopu i čim ga nađem postaviću ga ovdje.
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Sat Jan 27, 2018 9:25 pm

Nemojte se ljudi igrat sa crnom magijom neznate koliko moze biti opasna i po jedne i po druge
Back to top Go down
Tamsin

Broj komentara : 38

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Sun Jan 28, 2018 1:31 pm

Čisto sumnjam da bi to tek tako djelovalo da se samo napiše i hajmo. Svi ti tilsumi djeluju samo u rukama onoga ko kontaktira džine i zna proniknuti u skrivene stvari.
Back to top Go down
View user profile
Seb

Broj komentara : 30

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Sun Jan 28, 2018 9:56 pm

To svakako Tamsine jer nije to samo napisati zapis i eto ga fercera nego kako sam negdje čitao magija funkcionira samo ako mag ima kontakte sa duhovnim bićima što i jeste realna osnova da bi magijski rad bio uspješan. Sve drugo su gluposti tipa Milan Tarot.
Back to top Go down
View user profile
Seth

Broj komentara : 44
Mjesto : Ancient world

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Mon Jan 29, 2018 6:27 am

Postoji popularno vjerovanje kako se džini prizivaju tako da čarobnjak mora da bi privukao pažnju spiritualnih bića na sebe, te ih stimulisao na suradnju, moralno degradirati te na neki način tjelesno uprljati. Prema arapskom vjerovanju, prije prizivanja duhova čarobnjak se mora oprati mlijekom u koje je dodata sperma, te da u wc odnosi i baci na pod Kur'an ili hljeb i stane s obje noge na njega. Time navodno on zadovoljava uvjete koji džini traže za početak komunikacije i saradnje.
Back to top Go down
View user profile
Fata od zlata

Broj komentara : 1028
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Mon Jan 29, 2018 6:40 am

Sad kad ovo čitam sjetila sam se nečega što ima veze sa time. U mjestu do moga živjela je jedna žena za koju mislim da je još živa ali ne viđam je pa zato pišem ovako. E za nju su pričale neke komšinica posebno jedna koja je sa njom bila dobra pa joj odlazila na kahvu da ju je jedne prilike vidjela kako sa Kuranom izlazi iz wc. Ona joj je kasnije pričala da je bila dobra sa nekim rahmetli hodžom koji je bio kum njenoj ćerki da ga je molila dugo da joj kaže kako bi ona mogla postati sihirbaza i on joj je rekao da se to postaje tako i da treba stalno ponavljati kuranske sure unazad. Izgleda da je ona time baš i privukla džine sebi jer joj je kazala da je nešto nevidljivo zna udarati po glavi ili leđima kad bi radila nešto što izgleda taj džin ne želi. Čitala sam knjigu Zapisi i hamajlije od Bosnića i tamo taj neki hafiz kaže kako džin kad se poveže sa nekom ženom ili sihirbazicom on nju smatra svojim vlasništvom i zna je udarati i gušiti.
Vjerovatno se to desilo i ovoj Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile
Pato

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Mon Jan 29, 2018 6:53 am

Znate šta rajo meni to vala djeluje prestrašno What a Face zamislite da vam se prikaže ovakav džin

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
View user profile
Boggy

Broj komentara : 12

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Mon Jan 29, 2018 9:19 am

Hehe da se user... od straha Smile za magiju stvarno čovjek mora biti čelični živaca i hrabrog srca.
Back to top Go down
View user profile
Sihirbaz

Broj komentara : 111

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Mon Jan 29, 2018 4:46 pm

To svakako a plus i veliko znanje. Zato je danas takvih pojedinaca jako, jako malo.
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Tue Jan 30, 2018 4:24 pm

Eh da je lako gde bih ovaj svet otisao, i sta bih se sve isprobavalo i radilo ali nazalost mnogo znanja i prakse je potrebno da bih se napravila magija i da deluje sto je i najbitnije a napisat moze svako ko imalo poznaje arapski jezik a dali ce delovati to cisto sumljam  Srdacan pozdrav svim citaocima
Back to top Go down
PurpleRainDrop

Broj komentara : 14

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Sun Feb 04, 2018 11:22 pm

Kada ovakve stvari bez iskustva sami sebi počnemo da pravimo, tj., prepisujemo kao da je svaki zapis univerzalan, pa iz neznanja prizovemo ko zna sta, onda nema potrebe da se štitimo od dušmana jer smo sami sebi dovoljno naškodili. Ne igrajte se ljudi magijom, pogotovo ne sa ovakvim stvarima,sa razlogom postoje hodže i ko već se tim bavi i zna znanje, na svoju ruku raditi bez iskustva u tome je gore nego da nam neko pravi namerno čarke.
Back to top Go down
View user profile
Ajlin

Broj komentara : 61
Mjesto : Bosna rosna i ponosna

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Mon Feb 05, 2018 4:05 am

Kod ljudi uvijek postoji ta neka radoznalost i smjelost ali treba biti mudar i znati dokle treba ići. Prepisivati sadržaj koji ne razumiješ nije pametno jer ako ne razumiješ ono što pišeš ostavi se ćorava posla za svoje dobro.
Back to top Go down
View user profile
PurpleRainDrop

Broj komentara : 14

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Mon Feb 05, 2018 7:19 am

Obicno ljudi traze istant resenje,jer im je frka,haos ili jednostavno misle da ce raditi na svoju ruku, ne postovati neka pravila, najbolje za sebe uraditi, ali tako najlakse samom sebi stvoris haos.
Back to top Go down
View user profile
Gost
Guest

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Mon Feb 05, 2018 8:06 pm

Potpuno ste u pravu nekoliko osoba sam lecio bas zbog tih stvari koje su pokusavale da nesto urade pa su nagrabusile nimalo nije bezazleno i bezopasno mnogi misle eh sta je to prepisat pa uradit ali nije bas takom. nekom drugom prilikom i opisacu situaciju.Pozdrav citaocima
Back to top Go down
MilePile

Broj komentara : 10

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Sun Feb 11, 2018 11:28 am

Koju vi koristite "kućnu" zaštitu a da znate da deluje? Imao sam u prošloj kući gde smo stanovali što šta od zaštita i žilete pod pragom, tamjan (7 zrna) na prozorima, beli luk kod ulaza.. Sve što sam po ovakvim grupama našao, ali sve to u smislu Daj bolje išta nego ništa. Ali nikada nisam imao konkretnu amajliju ili nešto tog tipa.
Back to top Go down
View user profile
Pato

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Sun Feb 11, 2018 12:35 pm

Ima puno zaštita za kuću ali ne treba pretjerivati pa stavljati po nekoliko ih, dovoljno je samo jedna.
Mada nema univerzalne zaštite i ako ste na udaru profesionalnog crnog maga onoga koji ima ugovor sa džinima/demonima onda se tu i ne može puno toga učiniti jer uvijek postoji način da se naudi.
Back to top Go down
View user profile
Milicent

Broj komentara : 55

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Sun Feb 11, 2018 12:40 pm

Moja strina je bila vidovita i uvijek je govorila da je za zaštitu kuće a posebno berićeta najbolje uzeti kap žive, staviti je u glineni lonac, poklopiti ga i zakopati na sredinu dvorišta. Nakon toga nikakvo zlo ne može udariti na kuću.
Back to top Go down
View user profile
MilePile

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Sun Feb 11, 2018 1:00 pm

Žena sa kojom sam petljao pre braka, dok sam bio samac ona je bila udata i uvek sam joj se vraćao, išao sam i u inostranstvo, imao žena i žena ali nije mi se dalo da ijedna opstane i da se vežem, uvek sam na kraju pobegao i vraćao se ovoj, sad već mogu da kažem umnobolnoj spodobi. Ona mi je para i para uzimala, tj ja sam ostavljao tamo njoj u kuću, decu sam joj odhranio. Pre nekoliko godina rešim da presečem i da se oženim, moja sadašnja žena me je odbijala govoreći da neće sa mnom da petlja jer zna da sam u tajnoj vezi sa ovom vješticom i da ćemo imati samo probleme jer se ja uvek vraćam njoj. Počeli smo da živimo zajedno a ja sam odjednom postao impotentan, počeo učestalo da sanjam ovu bivšu, bio sam zbunjen i setim se sta mi je žena rekla, da se uvek vraćam bivšoj. Kako je vreme prolazilo sve se sredilo između žene i mene a bivša lujka je počela da napada moju ženu, da je vređa na radnom mestu, da je provocira kako će da nas rastavi a pritom je žena bila već u drugom stanju. Posle možda godinu dana braka, žena mi je priznala da je bila kod stravarke i da joj je stravarka za mene do detalja opisala ko mi je radio magiju i još je rekla da sam se tamo kod te bivše napio svačega od vode kojom su kupani mačići do svakojakih čarki da ne mogu da se vežem i da se uvek vrtim u krug, tj., uvek da se vratim toj lujki, radila mi je da budem nemoćan u krevetu da bi se rastao sa ženom ali žena kaže da je znala da su verovatno bile čarke u pitanju pa je ćutala i čekala da ode kod stravarke. . Naljutio sam se na ženu, svašta joj rekao, a posle kad se sve sleglo, imalo je smisla sve. I danas, po neki put krene da me vuče kod te lujke ali setim se da verovatno to ona radi jer je ne volim, ne privlači me, što bi me onda vuklo da idem tamo. Posle sam čuo da ide po sahranama, tamo služi pa koristi da se dokopa rekvizita sa, pokojnika.. Kako da se čovek zaštiti od takvih?
Back to top Go down
View user profile
Milicent

Broj komentara : 55

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Sun Feb 11, 2018 2:27 pm

Teško se zaštititi od onoga ko se posvetio magiji jer se uvijek nađe neki način. Kod nas je jedan stari hodža govorio bez obzira ako imaš uza se hamajliju mogu ti nauditi bilo da magiju pojedeš ili popiješ bilo da te ta osoba zagrli pa iz jedne svoje ruke u drugu prebaci čarku. Tada hamajlija ne djeluje. On je bio vrlo poznat u svome mjestu i ljudi su mu dolazili po pomoć ali je bio jako realan i nije trubio gluposti ko ovi sadašnji koji sebe predstavljaju većim i močnijim od samog Boga pa čak nude i nevidljive zaštite koje stvarno jesu nevidljive jer ih i nema hehe.
Nosi uvijek preokrenut veš na sebi jer to odbija magijske napade i ako živiš na selu drži crnu kokoš u kokošinjcu jer ona stiti kuću od magije tako da je prima na sebe.
Back to top Go down
View user profile
Amira

Broj komentara : 689

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Thu Feb 15, 2018 5:02 am

Preokrenut veš valjda odbija uroke od osobe a sas ne znam može li zaštititi od crne magije.
Back to top Go down
View user profile
MilePile

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Thu Feb 15, 2018 8:26 pm

Da, veš je verovatno blaža varijanta zaštite ali od uroka, od magije mislim da je ipak potrebno malo više.
Back to top Go down
View user profile
MilePile

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   Thu Feb 15, 2018 8:37 pm

A što se tiče dušmana i uopšte protiv ogovaranja, zlih jezika i zavidnih osoba koje nam prave probleme u životu
valja kazati:
-SVE ŠTO PROTIV MENE MISLIŠ I DELAŠ NA SVOME TELU DA GLEDAŠ.
Ili:
-SVE ŠTO SE PROTIV MENE SPREMA/RADI, NEKA BUDE U MOJU KORIST A NA DUŠMANOVU ŠTETU.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Zapis protiv dušmana   

Back to top Go down

Zapis protiv dušmana
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next