WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Statistics
We have 617 registered users
The newest registered user is scipionyx

Our users have posted a total of 23209 messages in 2208 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Magija & Uvod
Pohvala od forumaša
Bosanska Magična Biljka: ŠTA GOD JE DUŠMAN DONIO, SEDEFIL MU NAZAD ODNIO
Bosnian mythology
Tilsum (zapisi) "hodže" šarlatana
Pitanje o zapisima
Top posting users this week
Donaton

Emina

Zoya

Ariana

Jasminka

Noris

Delphi

Amira

Dino

Fata od zlata

Keywords
ljubavni drvo magija Grah novac nevjera bacanje poludi tilsum daljinu hours astrological zapis magic sihiri arabic sihirbaz Ljubavna sunca kalendar Hodza Seal Tarot cini razdvojiti sihir

Share | 

Stone: Sretan sam zbog 'Srca Sarajeva'

Go down 
AuthorMessage
Donaton
Admin

Broj komentara : 3356
Mjesto : The pen is mightier than the sword!

PostSubject: Stone: Sretan sam zbog 'Srca Sarajeva'   Mon Aug 14, 2017 9:05 am

Američki režiser i višestruki oskarovac Oliver Stone prošetao je večeras crvenim tepihom Sarajevo Film Festivala i kazao kako mu ovo nije prvi boravak u glavnom gradu BiH, prenosi agencija Anadolija.

On je posjetio bh. prijestolnicu i 2000. godine, te dodao kako je grad tada drugačije izgledao.

„Bio sam tu 2000. godine i vidio sam razoren grad, mnogo ljudi je poginulo u ratu koji je bio ružan... Lijepo je vidjeti da je grad opet na nogama i čuo sam da nagrada 'Srce Sarajeva' predstavlja osjećaje ljudi i jako sam sretan što sam u prilici da dobijem ovu nagradu“, rekao je u kratkoj izjavi Stone.

On je danas u podnevnim satima doputovao u Sarajevo kako bi prisustvovao programu Posvećeno u okviru SFF-a koji mu daje „Počasno srce Sarajeva“ za izuzetan doprinos filmskoj umjetnosti.

Susret sa studentima
U okviru programa Posvećeno SFF-a bit će prikazani Stoneovi filmovi: Intervju sa Putinom, Snowden, Vod smrti/Platoon i Rođeni ubice, a sam režiser će održati Masterclass – predavanje u Kinu Meeting Point.

„Masterclass može biti veoma interesantan, jer možete naučiti od studenata kada sa vama razgovaraju. Volim masterclass“, rekao je Stone.

Stone je režirao više od 20 dugometražnih filmova, a njegov opus uključuje neke od najutjecajnijih, kultnih naslova koji su obilježili protekle decenije.

Sarajevo Film Festival je svečano otvoren 11. augusta, a završava 18. augusta dodjelom nagrada.

Izvor: Agencije
Back to top Go down
View user profile

Stone: Sretan sam zbog 'Srca Sarajeva'
Back to top 
Page 1 of 1