๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
September 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Statistics
We have 546 registered users
The newest registered user is dunn_malik

Our users have posted a total of 21076 messages in 1938 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Pohvala od forumaša
Bosnian mythology
Stare slike, razglednice i poštanske markice iz Bosne i Hercegovine
Liječenje uz pomoć harfova
Lunar Mansion
Top posting users this week
slava

Amira

Donaton

Korkut

Jasminka

Emina

Beba

Šansel

Soraya

Melina

Keywords
poludi tilsum Seal talisman spells bajanje crnom crni bajalice

Share | 

Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Korkut

Broj komentara : 16

PostSubject: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Mon Aug 21, 2017 11:43 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
View user profile
Beba

Broj komentara : 328
Mjesto : Novi Pazar

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Mon Aug 21, 2017 11:53 am

I Kada Radetinac je prevarant te daje bezvredne zapise koje lepo naplati.
Back to top Go down
View user profile
Geron

Broj komentara : 448
Mjesto : Berlin

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Mon Aug 21, 2017 2:17 pm

Ništa bolji nije ni onaj hodža Aljo ili hodža Zijad iz Tuzle a o onim iz Tešnja da i ne govorim.
Sve prevaranti i pravi šejtani.
Back to top Go down
View user profile
alex17

Broj komentara : 1
Mjesto : Macedonia

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Mon Aug 21, 2017 11:07 pm

Ima li neko iskustva ko nije prevarant?
Back to top Go down
View user profile
Siana

Broj komentara : 102
Mjesto : Gdje je ševa samo ptica

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Tue Aug 22, 2017 5:03 am

Svi ovi što se reklamiraju po novinama i internetu može se reći da su varalice jer onima pravim sigurno ne treba takva reklama pošto njihovo znanje i sposobnost su najbolja reklama.Kako i pomisliti da recimo jedna Kada Radetinac nešto zna a već je matora baba kad se stalno mora reklamirati? Znači ne zna ništa jer da zna već bi toliko bila poznata i čuvena da joj nikakva reklama na bi trebala već bi je zadovoljni klijenti preporučivali jedni drugima.
Koliko vidim po izjavama po internetu prevareni sve te vlaške babe i bosanske hodze-iscjelitelji su prevaranti a o onim što se vole nazivati "vidovitim" poput Dalija,Bebe, Džemile, Leje i ostali da i ne govorim.Sve su to jako pokvarene i pohlepne osobe koje će vas svojim glupim pričama obmanuti i uzeti novac.
Back to top Go down
View user profile
bosanski zmaj

Broj komentara : 118

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Tue Aug 22, 2017 5:24 am

Najgori su problem u reklamiranju navedeni varalica baš ovi religijski forumi i sajtovi koji svojim preglupim sadržajem (koji nije ništa drugo neko copy/paste jednog te istog) tako dobro nahvale magiju i vračare opisujući kako oni to rade i kako sihiri pogubno djeluju na ljude da magiju izreklamiraju bolje od sto tv reklama i kod prosječni ljudi stvore dojam da je ona nešto super što im može pomoći u rješavanju problema. Meni je najsmješniji kako ti isti "vjernici" a posebno "eksperti" i "duhovni autoriteti" mogu sa takvom sigurnošću tvrditi da ta magija djeluje i da sihirbazi/vračevi omađijavaju i dozivaju džine sa ovim ili onim a nikada se oni lično nisu bavili magijom i pisanjem zapisa.Onda se čovjek realno zapita - a kako vi to znate i tako sigurno tvrdite sve to ako niste probali???? Zapravo oni za sebe tvrde da su ispravni i religiozni a nama javno lažu?! A lažu nam o magiji i zapisima i tako podržavaju šarlatane kojima rade savršenu reklamu. Jer ako ja pročitam na nekom vehabijskom forumu ili katoličkom/pravoslavnom kako magija djeluje i kako njome vračevi uspjevaju ostvariti razne ciljeve (a vidim kao i vi svi ostali da od molitvi nikakve koristi) pa logično je da ću ja na temelju njihovi tvrdnji (jer oni su navodno ispravni i ne lažu) potražiti neku vračaru ili hodžu da mi pomogne rješiti problem pošto su me ovi na religijskim forumima i sajtovima maltene uvjerili u djelotvornost magije.I nemojte se sad izvlačiti na to kako je magija i falanje grijeh a kao nije grijeh lagati i obmanjivati narod što upravo ti "pošteni i ispravni" na religijskim forumima rade.
Back to top Go down
View user profile
Danijel

Broj komentara : 82

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Tue Aug 22, 2017 5:53 am

ZMAJU SJEDNI  EVO TI ČISTA 5 Smile Sve si dobro napisao i apsolutno se slažem sa tobom jer i moje neko interesovanje za okultno zaista je počelo pod uticajem religije koja doslovno o toj magiji propovijeda senzacionalistički i bez ikakve dvojbe u njenu efikasnost da se svako zapita kad tad PA AKO VEĆ NE DJELUJE MOLITVA POMOĆI ĆE MAGIJA! I da, slažem se da religijski portali na najbolji mogući način reklamiraju magiju i sve moguće šarlatane sa tog područja i time dovode u iskušenje ljude da se obrate nekom od njih za pomoć. I tako će biti sve dok isti ti portali ne budu promjenili politiku i dok ne počnu kategorično tvrditi DA MAGIJA NE POSTOJI i dok na budu izbjegavali bilo kakve opise rada čarobnjaka i njihovog djelovanja na ljude.
No, to se neće desiti NIKADA jer kome bi onda pametovali i glumili te liječili svoje životne frustracije i komplekse? U ispiranju mozga uvijek je taktika da mora postojati neki neprijatelj, bar imaginarni, od kojeg smo ugroženi kako bi bili podložni manipulaciji upravo od strane tih koji ga "vide" Smile
Back to top Go down
View user profile
Šansel

Broj komentara : 2351
Mjesto : Sex is one of the nine reasons for reincarnation. The other eight are unimportant! - Henry Miller

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Wed Aug 23, 2017 7:27 am

Da budem iskrena u magiju i sva ta čarobiranja ne vjerujem ali volim čitati o tome. No, u proricanje i donekle vidovitost da jer imali smo u obitelji osobu koja je posjedovala izvjesnu sposobnost viđenja prošlosti i budućnosti. Međutim, takve osobe su rjetkost i svakako ih nećete pronaći u oglasima po novinama i internetu. To su sve redom prevaranti nad kojim zakon nema nikakav nadzor niti kontrolu pa oni mogu bez ikakvih posljedica varati ljude.
Back to top Go down
View user profile
Jasminka

Broj komentara : 1473
Mjesto : Između sna i jave

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Mon Aug 28, 2017 7:42 am

Jebote ova šarlatanka Kada Radetinac svoje proricanje ili bolje kazano laganje naplaćuje 50 maraka pa vi sada izračunajte koliko ih ta varalica može obraditi na dan? Vjerovatno zaradi na naivnom narodu nekoliko hiljada maraka mjesečno.Niti plaća porez niti bilo šta i ko onda veli da nije dobro biti prevarant jer njima i tako ništa ne može.Evo ja ću da vam gatan puno jeftinije za 20 maraka a mogu bolje i uvjerljivije lagati od nje i da - svi ste pod crnom magijom i trebate moju naučenu vodu i zapise. Wink
Back to top Go down
View user profile
Senad

Broj komentara : 308
Mjesto : mračne havaje

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Mon Aug 28, 2017 9:30 am

Razz Razz lol! Gledao sam je jednom na tv ili youtube ne sjećam se više i baš kao svi šarlatani koji ne znaju ništa pametno reći počela svakom govoriti kako je pod sihirima. Po tome se odmah vidi da nema pojma i lupa gluposti. Valjda nam je svima već odavno postalo jasno da ni Kada ne zna napraviti sihir a kamo da ga zna otkriti ili skinuti. Ali dok god ima ovaca biće za Kadu i takve poput nje novaca jer budala je na svakom ćošku a posebno kod nas.
Back to top Go down
View user profile
Arnaut

Broj komentara : 13

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Tue Aug 29, 2017 7:24 am

Rajo sori ali imate pogresno gledanje na problem sarlatani-narod.Nije sve samo crno i bijelo.Treba biti fer pa reci kako ti sarlatani ne mogu nikog natjerati da im se javi ili da pare.Ne sjecam se da je igdje bilo po novinama ili televiziji da je neki sarlatan prisilio klijenta da mu da novce? Pojava Milana Tarota je najbolje pokazala glupu i povrsnu narav ovog naroda na Balkanu i kako su oni savrseni za svaki vid manipulacije i izvlacenja para.Osim toga to je na najbolji nacin razotkrilo koliko smo svi zajedno zapravo lazno religiozni jer masovno obracanje gatarama,vracarama i hodzama pokazuje koliki je nivo poboznosti. Nula zarez nula!
Jedan mudri hodza mi je to objasnio sasvim logicno i realno a njegov odgovor je bio da danas izuzev ajotolaha u Iranu kojeg vecina ondasnjeg naroda postuje i slijedi u svijetu nema duhovni ili religijski autoriteta. Ko slusa Papu a kamoli postuje njegovu volju? Niko.Moze on pricati sta god hoce ali narod nista to ne ferma niti usvaja. Zato se raja okrece drugacijim autoritetima a to su faladžije i gledalice te vracare koje ljudima daju neke smjernice i savjetuju ih.To je ziva istina dopadala se ona kome ili ne.Vec odavno vlada velika kriza religije i vjerovanja unatoc svoj toj glumi bradonja i pokriveni koje viđamo po ulici.Sve je to lazno i placeno od Saudijske Arabije i Katara.Nije od srca ili od poboznosti.Isto se odnosi i na ove sto vole oko vrata objesiti krst a svaka druga im psovka Bog.
primjetio sam da puno ljudi koje izvaraju te gatare i hodze nece ni da kazu jer ih je stid posto su pred njima ocito pricali neke stvari koje inace taje od drugi ili glume pred drugima da nisu takvi. Svi mi pocesto zaboravimo da smo samo obicni ljudi sa puno mana i svi smo slicni.
Back to top Go down
View user profile
Jasim

Broj komentara : 70

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Tue Aug 29, 2017 8:49 am

Koliko su god bezobrazni ti šarlatani toliko je i narod. Ne bi ja stajao na stranu ni prvi ni drugi jer obje strane su iste. To je neko moje mišljenje.
Back to top Go down
View user profile
Zoya

Broj komentara : 22

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Thu Aug 31, 2017 8:59 am

Od moje tetke njena svekrva je bila nekakva stravarka i faladžinica i primala je narod odsvakud i tetka je živjela u istoj kući sa njom i baš je često puta kazivala kako se ne bi tim poslom bavila ni za živu glavu jer ima jako bezobraznog naroda koji bi da im se sve džabe uradi a ovamo izdave da zaboli glava od njih pa je dolazilo lažljivaca, psiho slučajeva ma svačega ne daj Bože. Bilo je fakat i oni dobri i normalni ali ne toliko koliko ovi prvi.
Ne branim ja nikoga a najmanje šarlatane ali trebate uzeti u obzir i bezobrazluk naroda a ne samo njih i zapitati se pa kakav narod takvi i šarlatani Smile
Back to top Go down
View user profile
bosanski zmaj

Broj komentara : 118

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   Fri Sep 01, 2017 6:41 pm

lol!

Danijel wrote:
ZMAJU SJEDNI  EVO TI ČISTA 5 Smile Sve si dobro napisao i apsolutno se slažem sa tobom jer i moje neko interesovanje za okultno zaista je počelo pod uticajem religije koja doslovno o toj magiji propovijeda senzacionalistički i bez ikakve dvojbe u njenu efikasnost da se svako zapita kad tad PA AKO VEĆ NE DJELUJE MOLITVA POMOĆI ĆE MAGIJA! I da, slažem se da religijski portali na najbolji mogući način reklamiraju magiju i sve moguće šarlatane sa tog područja i time dovode u iskušenje ljude da se obrate nekom od njih za pomoć. I tako će biti sve dok isti ti portali ne budu promjenili politiku i dok ne počnu kategorično tvrditi DA MAGIJA NE POSTOJI i dok na budu izbjegavali bilo kakve opise rada čarobnjaka i njihovog djelovanja na ljude.
No, to se neće desiti NIKADA jer kome bi onda pametovali i glumili te liječili svoje životne frustracije i komplekse? U ispiranju mozga uvijek je taktika da mora postojati neki neprijatelj, bar imaginarni, od kojeg smo ugroženi kako bi bili podložni manipulaciji upravo od strane tih koji ga "vide" Smile
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!   

Back to top Go down

Lažni zapisi! Čuvajte se ovog prevaranta!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1