๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
September 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Statistics
We have 547 registered users
The newest registered user is ivobih11

Our users have posted a total of 21084 messages in 1940 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Pohvala od forumaša
Bosnian mythology
Stare slike, razglednice i poštanske markice iz Bosne i Hercegovine
Tilsum (zapisi) "hodže" šarlatana
Liječenje uz pomoć harfova
Top posting users this week
Amira

Donaton

Bosniak

Šansel

Keywords
tilsum poludi Ljubavna Seal razdvojiti talisman ljubavni bajalice Hodza magija zapis crni Kako dvoje bajanje spells crnom

Share | 

Zeleni čaj - da li samo još jedan marketinški trik ili pomaže u mršavljenju?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Siana

Broj komentara : 102
Mjesto : Gdje je ševa samo ptica

PostSubject: Zeleni čaj - da li samo još jedan marketinški trik ili pomaže u mršavljenju?   Sun Aug 27, 2017 7:44 pm

Primjećujem u zadnje vrijeme da opada zanesenost sa ispijanjem zelenog čaja a u cilju mršavljenja pa mi se čini da je sve to bio samo dobro osmišljen marketinški trik poput EU dijete i sličnih gluposti.Međutim ja volim piti zeleni čaj mada iskreno ne mogu reći da mi je išta pomogao da skinem koji kg. Okej, i sama sam pobornik činjenice da ako želiš skinuti kile manje jedi i više šetaj, vježbaj ili imaj fizičke kondicije i ne treba se pouzdavati u nikakva čarobna rješenja.
Pije li još ko ovdje zeleni čaj i ima li kakvih iskustava u vezi njega?
Back to top Go down
View user profile
Amira

Broj komentara : 603

PostSubject: Re: Zeleni čaj - da li samo još jedan marketinški trik ili pomaže u mršavljenju?   Mon Aug 28, 2017 5:30 am

Ne vjerujem u zeleni čaj ! Čisti markenting.Pila ga jesam neko vrijeme nema loš ukus ali sve u svemu čaj kao i svaki drugi.To i nije pravi caj već osvježavajući napitak. Ima velike razlike u "čaju" u kesici i pravoj mješavini koja nije u filter kesici.
Danas se najviše zarađuje na proizvodima za mršavljenje i na tobožnjim proizvodima "koji su prepuni antioksidansa i sprečavaju rak" ma moš misliti Suspect mediji a i bome doktori navlače raju na tu priču i plaše ih karcinomima da bi ovi kupovali svakakve gluposti i punili im džepove. Posebno mi potegnu živce ovi sa forom o organskoj hrani za koju nikad nećeš ni imati dokaza da je organska ali je masno naplaćuju. Kako može jabuka bez ijedne kvrge na sebi biti organska jer znamo svi da jabuke koje se ne špricaju znači zdrave jabuke nemaju savršen izgled i koru bez ičega po sebi??!!! A o drugome da i ne govorim.
Back to top Go down
View user profile
Jasminka

Broj komentara : 1473
Mjesto : Između sna i jave

PostSubject: Re: Zeleni čaj - da li samo još jedan marketinški trik ili pomaže u mršavljenju?   Mon Aug 28, 2017 7:58 am

Ma bolan Amira ko je tebe napizdio u zadnje vrijeme kad si postala oštrokondža haha ko god da je neka je jer postala si zanimljiva i volim pročitati kad ovako bez dlake na jeziku ispričaš sve sa merakom Wink
Back to top Go down
View user profile
Senad

Broj komentara : 308
Mjesto : mračne havaje

PostSubject: Re: Zeleni čaj - da li samo još jedan marketinški trik ili pomaže u mršavljenju?   Mon Aug 28, 2017 9:33 am

Da nije udario klimaks? Wink
Back to top Go down
View user profile
Šansel

Broj komentara : 2352
Mjesto : Sex is one of the nine reasons for reincarnation. The other eight are unimportant! - Henry Miller

PostSubject: Re: Zeleni čaj - da li samo još jedan marketinški trik ili pomaže u mršavljenju?   Tue Aug 29, 2017 7:34 am

Tipično muški! Vi dečki svako ponašanje ženska koje vam ne paše proglasite uticajem menge ili menopauze?! Što bi tek mi mogle reći za vas Wink hihihi... Zekam se. Amira je napokon počela pričati onako kako je u stvarnosti i dopada mi se taj način razmišljanja. Go girl!!!! Pijem zeleni čaj ali znam da on ne pomaže ništa, čaj kao i svaki drugi alien
Back to top Go down
View user profile
Melina

Broj komentara : 88
Mjesto : My soul is from elsewhere - I'm sure of that!

PostSubject: Re: Zeleni čaj - da li samo još jedan marketinški trik ili pomaže u mršavljenju?   Fri Sep 01, 2017 5:19 pm

Zeleni čaj je dobar za detoksikaciju jetre da bi se izbjeglo ono što se naziva masna jetra. Preporučuje se piti prije ili poslije obroka.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Zeleni čaj - da li samo još jedan marketinški trik ili pomaže u mršavljenju?   

Back to top Go down

Zeleni čaj - da li samo još jedan marketinški trik ili pomaže u mršavljenju?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 25 Greatest Wrestlers to never be WWE World Champion!