๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
» Otkrivena lista međunarodnih sponzora DAIŠ-a
Thu Dec 01, 2016 3:16 pm by Donaton

» Šehadet osmog šiitskog imama
Tue Nov 29, 2016 6:48 pm by Donaton

» Bošnjačke basme i bajalice
Tue Nov 29, 2016 6:32 pm by Donaton

» Fear and evil eyes in Bosnian folk medicine
Tue Nov 29, 2016 4:40 pm by Donaton

» Mitologija Bosne i Hercegovine
Mon Nov 28, 2016 2:59 pm by Donaton

» Za liječenje grla
Mon Nov 28, 2016 9:35 am by Emina

» Proročanstvo bosanskih predaka
Mon Nov 28, 2016 9:14 am by Donaton

» Preseljenje na Ahiret plemenitog Poslanika s.a.v.s. i šehadet imama Hasana, mir Božiji njemu
Sun Nov 27, 2016 6:14 pm by Donaton

» Balkanski Bogumili
Sat Nov 26, 2016 6:28 pm by Jasim

December 2016
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Statistics
We have 477 registered users
The newest registered user is royanson

Our users have posted a total of 19500 messages in 1699 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Bosnian mythology
Pohvala od forumaša
Stare slike, razglednice i poštanske markice iz Bosne i Hercegovine
Najdraži postovi i teme
Vaša pitanja?
Zanimljivi linkovi i web stranice
Top posting users this week
Donaton

Melina

mnm

Emina

Amira

Riyana

Siana

Sibila

Sihirbaz

habanera

Keywords
falanje crnom ljubavna pecat lenormand dzin Novac black ciganske gatanje dove karte Spell magic skidanje sihir ljubav tilsum Jinn venerin svijecama ljubavne spells krug talisman kalendar

Share | 

ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Donaton
Admin

Broj komentara : 2898
Mjesto : هللا ءاش ام

PostSubject: ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE   Sun May 12, 2013 11:18 am

Prije mnogo godina, prije trideset hiljada godina, na Zemlji su bila džinska duhovna bića koja su osnovala drevnu Atlantidu. Taj kontinent sačinjavalo je sedam otoka, a na svakom od njih je bilo po deset vrsta kultova crvene magije. Pošto je zemlja tada još bila užarena, a Atlantida je geometrijski podsjećala na ružin cvijet , dali su joj simbol crvene ruže kao zaštitni znak. Svako d sedam ostrva imalo je svoj grad, dok je glavni grad svi otoka bila Atlantida. U njoj je bio jedan veliki hram, najmračniji od svih, koji se zvao Crni hram Atlantide. No, on nije imao nikakve veze sa crnom magijom već isključivo samo sa crvenom. Događalo se povremeno da neko od džina pokuša sa praktikovanjem crne magije ali brzo bi ga otkrivali i kažnjavali.
Atlantida je imala izuzetno naprednu civilizaciju i znanost, a svi njeni stanovnici služili su se crvenom magijom, te ih je zbog toga Allah kaznio uništenjem a Atlantida je potonula u more i od tada od nje nema niti jednog traga.

No idući tragom ove informacije treba nadovezati i podatak iz islamske mitologije po kojoj Iblis, vladar tame i zla, ima svoje kraljestvo na jednom otoku u moru, sa kojeg upravlja vojskama džina i šejtana šaljući ih na ljude po cijelom svijetu. Isto tako, područje Bermudskog trougla smatra se domom Dedžala ili Antikrista, koji je na nekoliko stotina godina ispred našeg vremena, i čeka svoje vrijeme da se pojavi. Sve ove informacije upućuju na jedan te isti zaključak, koji kada se oslobodi religijskih predaja, odaje informaciju po kojoj bi drevnu Atlantidu trebalo tražiti u Bermudskom trouglu. Isto tako sama Atlantida vjerovatno predstavlja prvu naseljenu površinu na našoj planeti gdje su se pripadnici neke vanzemaljske civilizacije naselili i živjeli. Izgledom su očito podsjećali na ljude ali njihova tijela, bar u prvom stadiju, bila su nematerijalna da bi se sa vremenom oformili u materijalna tijela. Vladali su parapsihološkim moćima koje religijska predaja naziva magijom.
Zbog čega su doživjeli takav kraj i propast teško je zaključiti. Nameće se još jedna teorija po kojoj Atlantida nikada nije niti bila uništena niti je nestala nego da vjerovatno egzistira na dva nivoa, u nekoj drugoj dimenziji koja se prepliće sa našom. Ako uzmemo u obzir naprednu tehnologiju i parapsihološke moći njenih stanovnika takav zaključak se nameće sam od sebe.
Back to top Go down
View user profile
Sibila

Broj komentara : 712
Mjesto : Sanski Most

PostSubject: Re: ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE   Sun May 12, 2013 8:17 pm

Mislim da sam o ovome nešto čitala u knjizi od Hadži Mustafe Čajlakovića gdje on piše o kolijevki ljubavne tojest crvene magije Atlantidi.U suštini zanimljiv tekst jer postoje velike poveznice između antičkih mitova,religijski predaja i vanzemaljaca.Možda to čak i nisu vanzemaljci već bića koja egzistiraju na zemlji ali u drugoj dimenziji pa se ponekad desi to preklapanja i primjećivanje njihovog prisustva.
Back to top Go down
View user profile
Mostarac

Broj komentara : 331

PostSubject: Re: ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE   Mon May 13, 2013 5:36 pm

Oboje ste dobro zaključili.I sam sam takvog razmišljanja.Ovo je interesantna tema.
Back to top Go down
View user profile
Sibila

PostSubject: Re: ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE   Fri May 17, 2013 4:14 pm

U prijašnjem postu zaboravila sam napisati da sam negdje čitala da su preživjeli Atlantiđani naselili Egipat i tamo osnovali svoju novu civilizaciju međutim po ovom tekstu ispada da Atlantidu nisu naseljavali ljudi već duhovna bića?!
Back to top Go down
View user profile
Ariela Mala Sirena

Broj komentara : 1973

PostSubject: Re: ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE   Tue Feb 18, 2014 11:13 pm

a kako ljudi znaju da su to bila ta duhovna bica ili ti ga dzini a nisu bili normalni ljudi

i sta je to crvena magija? prvi put cujem

nesto izmedju crne i bijele hehehe
Back to top Go down
View user profile
Sibila

PostSubject: Re: ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE   Wed Feb 19, 2014 7:26 am

Crvena magija je ljubavna, to je stari naziv.
I ja sam čitala dosta o Atlantidi ali treba biti svjestan da je to ipak samo jedna teza o kontinentu ili ostrvu koje je nekad postojalo.Ali bez svake sumnje i znanstvenici se slažu da su u dalekoj prošlosti postojale neke civilizacije koje su imale tehnološki razvoj.
Back to top Go down
View user profile
Ariela Mala Sirena

PostSubject: Re: ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE   Wed Feb 19, 2014 12:57 pm

Meni je taj Bermudski trokut bas nekako fascninantan Smile mada ne vjerujem da je to dzinsko mjesto, mislim da su dzini u nekoj zenljinoj sferi koju ljudi ne mogu doseci a koja je medju nama, dok dzini mogu prelaziti u nas svijet
Back to top Go down
View user profile
Mostarac

Broj komentara : 331

PostSubject: Re: ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE   Thu Feb 20, 2014 12:19 pm

U magiji se smatra da postoji sedam sfera a na jednoj od njih žive ljudi na drugoj sveci na trećoj džini itd.
Back to top Go down
View user profile
Ariela Mala Sirena

PostSubject: Re: ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE   Thu Feb 20, 2014 12:28 pm

pa da, to sam i ja htjela reci Smile
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE   Today at 11:25 pm

Back to top Go down

ATLANTIDA - KOLIJEVKA MAGIJE I TEHNOLOGIJE
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1