๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
» Bosanska Magična Biljka: ŠTA GOD JE DUŠMAN DONIO, SEDEFIL MU NAZAD ODNIO
Yesterday at 9:28 pm by Bosniak

» Malo ljubavne magije
Yesterday at 8:41 pm by Zoya

» Ljubavni sihir sa kokošijim jajetom
Yesterday at 8:34 pm by Aiden

» Pitanje o zapisima
Yesterday at 7:20 am by Amira

»  Mali muzej BiH: Bosanski kraljevi, bosančica i Ahdnama pored Miljacke
Sun Jan 21, 2018 5:43 pm by Donaton

» Da se nekom otvori ljubavna sreća i nafaka
Sun Jan 21, 2018 7:16 am by Seth

» Izlijevanje voska
Sat Jan 20, 2018 10:00 pm by Anonimus

» Tilsum za novac i berićet
Sat Jan 20, 2018 9:57 pm by Anonimus

» Tilsum za povećanje berićeta
Sat Jan 20, 2018 6:21 pm by Robert

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Statistics
We have 570 registered users
The newest registered user is ranste23

Our users have posted a total of 21800 messages in 1986 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Pohvala od forumaša
Bosnian mythology
Ljubavni sihir sa 41 zrno graha
Pitanje o zapisima
Tilsum (zapisi) "hodže" šarlatana
Top posting users this week
Amira

Ariana

ranste23

Papićulo

Aiden

Melina

Donaton

Šansel

Zoya

Korkut

Keywords
nevjera arabic astrological sunca kalendar sihirbaz spells bajanje pekovic sihir zapis Seal magija poludi sunce dvoje razdvojiti tilsum Hodza crnom hours Kako Grah ljubavni Ljubavna Tarot

Share | 

Ljubavno bajanje

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Siana

Broj komentara : 112
Mjesto : Gdje je ševa samo ptica

PostSubject: Ljubavno bajanje   Wed Sep 13, 2017 8:11 am

Bila sam prije mjesec dana kod rodice u Austriji koja živi sa sinčićem i svjedočila jako neobičnom prizoru koji me je stvarno iznenadio What a Face
Ona živi u nekoj staroj kući na periferiji Linca onako lijepo mjestašce ali ne bi tu nikada živjela.
Kroz razgovor saznala sam da je u vezi sa nekim oženjenim tipom koji je koliko mi se čini porijeklom iz Estonije. Dok sam bila gore posvadili su se i nisu komunicirali već desetak dana.sjećam se da je bila noć punog mjeseca kada sam se probudila i krenula ka toaletu.Primjetila sam da se u hodniku vidi svjetlo koje je dopiralo iz kuhinje.Mislila sam da je ustala nešto uzeti iz frižidera ili pospremiti ali kad sam se približila onako u polubudnom stanju čula sam kako pucketa vatra a ona nešto govori kao hala hala hu hu crko puko prevrno se poskočio ili tome slično.
Bila sam baš iznenađena i malkice uplašena i na trenutak sam se dvojila da li da joj se javim i uđem a onda sam se predomislila jer čula sam da ne valja nekog prekidati dok baje pošto valjda tebe onda može to pogoditi i vratila sam se u sobu.Ujutro nisam ništa spominjala jer mi je bilo neugodno ali ono najvažnije je da joj se taj tip javio i došao nakon dva dana. E sad je li to slučajno tojest možda nema veze sa njenim bajanjem ili ima.Na kraju krajeva i nebitno je al htjela sam vam to napisati kao nešto čudno što mi se desilo ove godine.
Back to top Go down
View user profile
Riyana

Broj komentara : 724

PostSubject: Re: Ljubavno bajanje   Wed Sep 13, 2017 9:16 am

Interesantna priča u kojoj mi se najviše dopalo to što ne tvrdiš da je njegovo javljanje bilo zbog bajanja već ostavljaš mogućnost da se zbilo i slučajno. Da bi se takvo šta moglo tvrditi trebalo bi bar nekoliko puta svjedočiti sličnoj situaciji pa ako svaki put bude istovjetna reakcija onda je to to.
Živcira me kad raja na temelju jednog slučaja isplete cio mit a zapravo sve se vjerovatno desilo slučajno ili bi se desilo i ovako kao rezultat da se ljudi odljute i žele oboje pomiriti.
Back to top Go down
View user profile
Melina

Broj komentara : 101
Mjesto : My soul is from elsewhere - I'm sure of that!

PostSubject: Re: Ljubavno bajanje   Thu Sep 14, 2017 12:06 pm

Upravu ste cure. Nije to baš tako jednostavno da samo nešto izgovoriš i bum eto ga Wink u magiji je najvažnija moć vizualizacije i fokusiranja na ono što se želi a to znači da nije toliko bitna bajalica koliko onaj ko je izgovara. Tako ako ta osoba ima dobru moć uživljavanja možda mu bajanje i ispuni se.
Back to top Go down
View user profile
Amira

Broj komentara : 636

PostSubject: Re: Ljubavno bajanje   Fri Sep 15, 2017 9:35 am

Čula sam par slični priča o tome kako su nekad djevojke i žene znale čarati i bajati da im dragi dođe ali to su sve meni samo simpatične anegdote i iskreno ne vjerujem u njih.
Back to top Go down
View user profile
Beba

Broj komentara : 341
Mjesto : Novi Pazar

PostSubject: Re: Ljubavno bajanje   Mon Sep 18, 2017 7:42 am

Teško je tu biti pametan i utvrditi stvarne činjenice. Moguće je da je nekoj toj devojci ili ženi bajanje stvarno bilo uspešno a ima i situacija kada bajanje nije delovalo ali se poklopilo da se dvoje pomire jer su to oboje želeli znači pomirili bi se sami od sebe.
Da bi se utvrdilo da li bajanje deluje treba biti nekoliko slučajeva gde je ono bilo učinkovito i pokazalo se delotvornim.
Back to top Go down
View user profile
Arnaut

Broj komentara : 27
Mjesto : Cogito ergo sum!

PostSubject: Re: Ljubavno bajanje   Mon Sep 18, 2017 7:51 am

Moj amidža je dok je bio mlad poznavao nekog starog hodžu koji je bio dobar u pisanju zapisa i vraćanju i mirenju bračni drugova.
Svi su mislili da on ima neku moć nad džinima ali pokazalo se da nije tako.Pošto je bio dobar sa mojim amidžom otkrio mu je kako je zapravo vidovit i kad mu neko dođe i isprića problem on "vidi" da li će se problem rješiti ili ne.Ali nikada nije htio nikome pričati da je vidovit nego je pred klijentom listao stranice neke arapske knjige i kao tobože čitao iz nje i otkrivao stanje. Onoj osobi za koju je vidio da će mu se problem rješiti pisao je nekakav tilsum čisto da obavi tu formalnost i uvjeri klijenta da će mu tilsum pomoći mada je znao da neće i da će se i bez njega problem rješiti. Kad bi vidio da se problem neće rješiti otpravio bi osobu govoreći kako tu ništa ne može da uzalud piše zapis i da je sve to Allahova volja.
Kako god sad vam hodža djelovao ipak se može reći da je bio više manje pošten jer nije vukao ljude za nos kad vidi da se problemi neće rješiti.A ovi što bi im dao zapise i kojima če se problemi ionako rješiti ti zapisu su davali optimizam i nadu a njemu (hodži) stvarali dobar glas i popularnost u narodu.
Back to top Go down
View user profile Online
Milicent

Broj komentara : 19

PostSubject: Re: Ljubavno bajanje   Sun Jan 14, 2018 7:21 am

To sa bajanjem mi je oduvijek bilo nešto mistično i izvanredno mada mislim da bajati mogu samo neke osobe a ne svako.
Back to top Go down
View user profile
sufi

Broj komentara : 51
Mjesto : Bosna i Hercegovina

PostSubject: Re: Ljubavno bajanje   Sun Jan 14, 2018 7:57 pm

Taj hodza je imao savez sa duhovnim bicem i nista drugo pa im je zato i govorio
a inace drugo nije mogao da zna
Back to top Go down
View user profile
bosanski zmaj

Broj komentara : 128

PostSubject: Re: Ljubavno bajanje   Sun Jan 14, 2018 9:36 pm

Možda je ipak bio samo vidovit jer ima i takvi ljudi koji se rode sa tim darom.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Ljubavno bajanje   

Back to top Go down

Ljubavno bajanje
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1