๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Statistics
We have 558 registered users
The newest registered user is Icematic

Our users have posted a total of 21486 messages in 1994 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Pohvala od forumaša
Bosnian mythology
Ljubavni sihir sa 41 zrno graha
Stare slike, razglednice i poštanske markice iz Bosne i Hercegovine
Tilsum (zapisi) "hodže" šarlatana
Top posting users this week
Amira

Bosniak

Delisia

teheranka

Šansel

Donaton

sufi

Keywords
poludi ljubavni talisman Ljubavna astrological arabic sihirbaz zapis kalendar crnom pekovic dvoje hours sunce sihir Seal stravarka sunca tilsum spells razdvojiti Tarot Grah Hodza bajanje magija

Share | 

Bila sam žrtva crne magije

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Suza od prasine

Broj komentara : 1

PostSubject: Bila sam žrtva crne magije   Fri Nov 10, 2017 8:32 am

Već dugo pratim ovaj forum ali nisam nikad imala želje da se registriram, nije mi se dalo. Ili mi nešto nije dalo? Ali osjetila sam potrebu da napišem o onome što mi se desilo... Kako sam postala žrtvom neljudi i crne magije... Uglavnom, osoba sam iz jednog manjeg bosanskog grada, fakultetski obrazovana, odnedavno i u braku Smile

Da vam kažem kada su tačno počeli moji problemi sa crnom magijom - neznam. Sjećam se da mi je prvo nestalo dobro raspoloženje, polahko su se u mene počele uvlačiti crne misli, buditi me noću. Hvatala me neka čudna nervoza, napetost, ljutnja. Onda mi je glas hodže dok se oglašavao tokom molitve iz džamije užasno išao na živce, smetala mi je njegova intonacija pa sam se rugala i za njim podrugljivo ponavljala. Na glas sam govorila da Bog ne postoji, sve je to ljudska izmišljotina da bi se manipulisalo masama. Da postoji neko bi ga već jednom vidio!

Počela sam izbjegavati ljude, dojučerašnje prijatelje. Pasao mi je mir.
- Šta će mi iko, sve su to licemjeri i đubrad!, ponavljala sam si stalno.

Da ne duljim.

Onda su me bez ikakvog razloga počela boljeti stopala, posebno pete, najviše ujutro kada se probudim.  Jedno vrijeme je prestalo pa opet počelo. A zatim se bol počela uspinjati uz noge do koljena. Kao da su mi sve žile i mišiću u tom dijelu bili napeti. Zatim je počelo nešto u grlu me stiskati a onda i u grudima. Stomak mi je stalno bio napuhnut jela ja nešto ili ne. Čak i ujutro, mada ne večeram. Uz sve te muke najčudnije mi je bilo kada se pogledam u ogledalu tamo sam vidjela sebe ali nekako drugačiju; blijedu, bez imalo boje i radosti, čudnu, umornu.... Šta god da kažem neću pogriješiti. Jedno vrijeme mi se činilo da nešto brzo prolijeće po sobi. Onda sam si objašnjavala da je sve to varka mojih očiju. U glavi mi je bio neki osjećaj kao da sam u polupijanom stanju. Da klizim.

Sve je kulminiralo jednog popodneva kada sam jedući burek doživjela šok - zalogaj mi je stao u grlu i u tom momentu sam mislila da ću umrijeti. Nešto ga je zaustavilo. Nekako sam ga nakon neznam koliko sekundi užasnog šoka i straha uspijela progutati. Od tada sam se bojala jesti bilo šta drugo, gušenje u grudima je postajalo sve jače. Nekako u razmaku od nekoliko mjeseci pala sam dva puta bez ikakvog razloga u nesvjest. Svaki put van kuće, u frizerskom salonu.

Analizirajući šta mi se dešava shvatila sam da imam bolove u stopalima, do koljena, napuhnut stomak, gušenje u prsima i grlu te glavobolju i osjećaj da ne mogu dobro držati glavu. Kao da me cijelu zahvatilo.

Bilo je toga još ali ne mogu i ne želim dalje o tome. Mogu vam reći samo da sam počela razmišljati o smrti, da se ubijem i neka jednom sve prestane. Da samo prestane. Neka već jednom prestane!!! Dok ovo pišem ne mogu suzdržati suze jer me i danas sve to boli. Ne mogu shvatiti ni sada kako neko može biti TOLIKO ZAO I TOLIKO POKVAREN, bez imalo ljudskosti i BAR MRVOM DUŠE. Pa i ja sam ljudsko biće!

Da ne sekiram roditelje sve sam krila od njih, kad bi me pitali zašto ne jedem uvijek sam govorila da sam već jela u gradu, zlovolju sam objašnjavala umorom, uvijek sam izmišljala razloge. Gledali su me čudno i sa nevjericom. Iskreno, i oni su mi išli na živce. Ponekad sam ih gledala sa mržnjom. Strah me počeo hvatati sve jače a pritisak u grudima je bio sve prodorniji. U trenutku kada me je hvatao žile na nogama su me jako boljele i stezale, imala sam osjećaj da bi najradije iskočila iz tijela i pobjegla od same sebe.

Bio je to period mog života kojeg bi danas najradije potpuno izbrisala iz uma i pamćenja. Još uvijek pokušavam dokučiti sama sebi kako sam uspijela funkcionirati, živjeti sve te mjesece, tu godinu i pol košmara. To vrijeme sam provela kao da nisam ni bila živa.

Spas sam pronašla kod jedne divne osobe sasvim slučajno na netu i rekla sam sebi pokušaću i to pa šta bude. I ovako nemam šta izgubiti.
Ta osoba mi je salivala stravu po devet puta i otkrivala neke stvari koje sam samo ja znala o svom stanju. Iako sam već sumnjala ko stoji iza svega ovoga potvrdu sam dobila i od te osobe. U olovu su se pojavljivala dugmad.

- Kod koga je ostala tvoja odjeća ta ti osoba radi! Jasno i glasno rekao mi je.

Odmah sam znala ko je u pitanju, jer nigdje osim u toj prokletoj kući nije ostalo moje odjeće. Kada sam je davno tražila odgovor je bio kako je završila u kontejneru. Tada mi nije ni bilo bitno, jeb... odjeću imam je i tako previše.

Nakon salivanja strave moje se stanje postepeno popravilo. Prvo što je nestalo bio je strah od jedenja. Onda je pritisak u grudima popuštao, nije me više ni glava onako boljela. Počela sam opet slušati muziku, pjevati po kući. Čim je salivena strava prvi put meni se iznenada vratila boja i toplina u lice. Po tome sam si sama rekla pa nešto djeluje. Pomisljala sam i na placebo. Ali nije me bilo briga - neka mi je samo bolje!

Shvatila sam da želim biti zdrava i da imam mir, sve drugo mi nije ni najmanje bilo bitno. Čak ni ta osoba koja mi je preko ciganskog hodže radila magiju. Priznajem da sam u jednom trenutku bijesa bila spremna da je ubijem. Samo da mi je neko dao napunjen pištolj i da je ta gadura koja mi je naručila magiju stojala blizu mene pucala bi u nju bez imalo razmišljanja ili straha. Sve do zadnjeg metka. Pa šta god da bude nakon toga, vjerujte, bilo bi mi potpuno svejedno. No, smirila sam se i rekla sebi da je jedino važno da sam opet zdrava i sa mirom u duši. Vratilo joj se ili ne ovo zlo - ni to me nije briga.

Najzad, nisam ja ni prije a nisam ni sada pokvarena osoba, ne želim nikome zlo, na kraju krajeva nije moje da sudim ko je kakav. Ja mogu svakome mirne savjesti pogledati u oči i ponosim se time.
Jedino je važno da sam opet dobro. To si stalno ponavljam. Moja mudra mama često govori da što god napraviš drugome - napravio si samome sebi. Svoje zlo ćeš i doručkovati, ručati i večerati. Mislim da je upravu.

Imam hamajliju i opet živim. Sve me to naučilo da shvatim šta je bitno i da se ne zamaram kao prije glupostima. Kažu kad ti život ponudi limun a ti napravi od njega limunadu Smile

I za kraj htjela bi naglasiti i ovo. Nemojte vjerovati u one tobože "istinite ispovijedi" iz novina kojima se neki navodni iscjelitelji reklamiraju i obmanjuju narod. Magija niti brzo djeluje niti se brzo skida i ništa ne prestaje preko noći. Za sve treba vremena pa i za to. Svjedok sam toga i mogu iz iskustva reći da se moje stanje popravljalo postepeno. Stravar mi je rekao i do 6 mjeseci može proći dok se sve ne vrati u normalu. Tako je nekako i bilo. Hvala mu i hvala dragom Bogu što je to sve iza mene. O ovome nisam nikome pričala jer ljudi su uglavnom čudni i ne želim o tome pred njima. Ovako mi je lakše anonimno na forumu.

Samo kada neko u mom prisustvu kaže kako ne vjeruje u magiju i čaranje te da su sve to gluposti ja u sebi pomislim "daj Bože da ti se nikad ne desi, jer ako ti se desi, gorko ćeš se pokajati zbog svojih riječi".

Čuvajte se i pazite, neće vam nikad neko nepoznat raditi crnu magiju već uvijek onaj koga znate, sa kim ste dobri i mislite da imate u njemu/njoj prijatelja ili ljubav. Vjerovali ili ne u magiju potpuno je nevažno jer bude li vam neko čarao ona će vas pogoditi. Nisam ni ja vjerovala...sad vjerujem.
Back to top Go down
View user profile
Riyana

Broj komentara : 717

PostSubject: Re: Bila sam žrtva crne magije   Fri Nov 10, 2017 8:53 am

Draga Suza od prašine prvo da ti poželim od srca dobrodošlicu na forum cheers
Žao mi je što si imala takvo grozno iskustvo i sva sam se naježila čitajući.
Strašno je kakvi ljudski džina ima i na kakve su pakosti spremni ali hvala Allahu ti nisi pokleknula niti se predala i bilo je realno da ćeš pobjediti Smile
Ne mogu ni zamisliti kako ti je bilo ali što ti i sama navodiš više puta najvažnije je da si sad dobro Smile
Upravu si kad kažeš da ti magiju nikada neće praviti neko nepoznat već uvjek onaj koga znaš ili još gore imaš povjerenje u njega.
Još jednom dobro nam došla i hvala ti što si podijelila svoje iskustvo možda se neko prepozna i spasi na vrijeme.

flower sunny
Back to top Go down
View user profile
teheranka

Broj komentara : 84

PostSubject: Re: Bila sam žrtva crne magije   Fri Nov 10, 2017 9:02 am

Treba uvesti zakon ko u saudijskog arabiji onoga ko se bavi crnom magijom i radi zlo drugome po kratkom postupku osuditi na smrt!!! Za takve ne bi imala ni najmanje razumjevanja jer to nisu ljudi nego džini u ljudskom obličju.
Back to top Go down
View user profile
Ariana

Broj komentara : 103

PostSubject: Re: Bila sam žrtva crne magije   Mon Nov 13, 2017 8:37 am

Prestrašno je to sve
Back to top Go down
View user profile Online
Artemida

Broj komentara : 647
Mjesto : Kranj

PostSubject: Re: Bila sam žrtva crne magije   Mon Nov 13, 2017 8:51 am

Vjerujem da ti nije bilo lako ali što je najvažnije izgurala si to i izvukla se.
Drago mi je da si svoje iskustvo podijelila ovdje sa nama i da ti je pomogao stravar jer doslovno vise se nigdje ne može čuti o skidanju magije nego samo rukjom i onda počnu filozofirati i bukvalno te prisiljavati da klanjaš što je po meni apsurd jer u vjeri navodno nema prisile. Vjerujem u Boga ali ne želim klanjati jer me to ne privlači. Važnije je biti dobar u duši i ne željeti nikom zlo od bilo čega drugog. Puno je oni "vjernika" koji idu u crkvu ili dzamiju i mole Boga da im pomogne da koga zajebu ili oštete. Magija postoji od postanka ljudi i liječili su se od nje i prije nastanka kršćanstva i islama. Ima razni načina skidanja i zaštite od magije i svi su jednako dobri. Znam ja nekoliko osoba koje su vjernici pa su unatoč tome imali problema sa crnom magijom.To nema veze sa tim nego isključivo sa znanjom i snagom crnog magičara.
Back to top Go down
View user profile
Melina

Broj komentara : 98
Mjesto : My soul is from elsewhere - I'm sure of that!

PostSubject: Re: Bila sam žrtva crne magije   Tue Nov 14, 2017 8:27 am

Znate, iskrena da budem, nisam baš vjerovala u sva ta čarobiranja i pomen na to u mislima mi je stvarao sliku nekih seoskih žena koje sjede i uz kafu pričaju u tome Smile međutim, moj brat je imao problema sa bivšom curom koja mu se htjela osvetiti za razlaz pa je posegla za magijom.
Sjećam se da sam jednog jutra ispred ulaznih vrata vidjela poprskanu krv po otiraču, onda je mama našla iza ruže hodžin zapis. Skoro svaki sedam dana nešto smo pronalazili.
Ne mogu reći ni tada da me sve to nešto posebno dojmilo i više mi je ličilo da se neko zeza sa nama. Ali kada je brat počeo ružno sanjati, mjesečariti po kući, zatvarati se u sobu i bježati od nas i svakog razgovora mama je lupila šakom od stol i ljutito izjurila iz kuće. Tada nismo znali ko stoji iza toga. Kasnije je mama ispričala da je otišla kod jedne komšinice koja gata u grah da joj pogleda. Ova čim je počela ogledati prvo što je kazala bilo je uf, bome se na tvoju kuću čara! Mama ju je samo upitala a ko to radi? Onda je ona rekla plavo mlado žensko niskog rasta, ona i njena mati.
Mami je to bilo dovoljno jer znala je da tako izgleda bivša od brata.
Onda joj je ova rekla šta da uradi i mama je to napravila ali pod uslovom da to nikom nikad ne ispriča. Uglavnom, uskoro su prestala sva podmetanja oko kuće a brat se vratio u normalno stanje. Kao da nikad ništa nije ni bilo. Nekoliko sam puta mamu pokušala nagovoriti da kaže šta je uradila kakav to obred ili šta već ali nije htjela reći.
Vjerovatno se plaši da sa ne desi kakvo novo zlo a možda je i bolje da sve ostane tajna. Neke stvari i nisu za pričanje Smile
Back to top Go down
View user profile
ferka

Broj komentara : 378

PostSubject: Re: Bila sam žrtva crne magije   Tue Nov 14, 2017 8:46 am

teheranka wrote:
Treba uvesti zakon ko u saudijskog arabiji onoga ko se bavi crnom magijom i radi zlo drugome po kratkom postupku osuditi na smrt!!! Za takve ne bi imala ni najmanje razumjevanja jer to nisu ljudi nego džini u ljudskom obličju.

Slažem se sa tobom
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Bila sam žrtva crne magije   

Back to top Go down

Bila sam žrtva crne magije
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1