๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
» Koje su moći hamajlije
Yesterday at 6:59 pm by Donaton

» Za admina poruka
Yesterday at 6:46 pm by Donaton

» Magija sa devet čvorova koja djeluje
Yesterday at 6:25 am by Amira

» Pitanje o zapisima?
Yesterday at 6:06 am by bosanski zmaj

» Da se omrze muž i žena
Sun Feb 18, 2018 1:15 pm by Sihirbaz

» Protjerajte crnu magiju iz svog doma i života te prizovite sreću
Sat Feb 17, 2018 3:09 pm by Donaton

» Za lakše iskašljavanje
Fri Feb 16, 2018 8:41 am by Vidasus

» Lako mršavljenje
Fri Feb 16, 2018 8:39 am by Vidasus

» Zapis protiv dušmana
Fri Feb 16, 2018 2:47 am by Pato

February 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
CalendarCalendar
Statistics
We have 575 registered users
The newest registered user is fenixneverdie

Our users have posted a total of 22074 messages in 2013 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
OVA TEMA JE ZATVORENA I VIŠE NIJE AKTIVNA
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Pohvala od forumaša
Bosnian mythology
Ljubavni sihir sa 41 zrno graha
Pitanje o zapisima
Tilsum (zapisi) "hodže" šarlatana
Top posting users this week
Donaton

Amira

bosanski zmaj

Lorena

Melina

Tamsin

Fata od zlata

Ariana

Šansel

Keywords
nevjera bacanje arabic sunce bajanje magija razdvojiti sunca ljubavni crni cini Seal Hodza Grah Tarot sihirbaz daljinu zapis Ljubavna poludi sihir hours tilsum kalendar Kako astrological

Share | 

Magija sa devet čvorova koja djeluje

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Zoya

Broj komentara : 51

PostSubject: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Wed Feb 07, 2018 5:02 am

Ako vas je muž ili dečko ostavio zbog druge, možete mu se osvetiti tako da ga učinite impotentnim. Za tu vam čaroliju treba oko metar dužine crnog konopca. Vradžbinu izvodite jedne subote, kada je Mjesec u zadnjih sedam dana do Uštapa. U vremenu sa petka na subotu između ponoći i jedan sat ujutro.

Uđite u tamnu sobu, u kojoj nije upaljeno svjetlo. Sjedite sa konopcem u rukama i intenzivno razmišljate o muškarcu na kojeg ćete raditi ovu čarku.

Svežite prvi čvor govoreći: „ NN, sine od majke N., vežem te sa ovim čvorom".

Svežite drugi čvor govoreći: „ NN, sine od majke N., vežem te sa drugim čvorom, da ne možeš nikada zadovoljiti drugu ženu.“

Svežite treći čvor govoreći:" NN, sinu od majke N., vežem te sa trećim čvorom, da nikada ne možeš uživati sa drugom ženom".

Svežite četvrti čvor govoreći:" NN, sinu od majke N., vežem te sa četvrtim čvorom da ne možeš uživati kao muškarac sa ženom".

Svežite peti čvor govoreći: " NN, sinu od majke N., vežem te sa petim čvorom, da ne možeš osjetiti ni najmanje zadovoljstvo".

Svežite šesti čvor govoreći: "NN, sinu od majke N., vežem te sa šestim čvorom da u seksu budeš pravi starac".

Svežite sedmi čvor govoreći:" NN., sinu od majke N., vežem te sa sedmim čvorom zahvaljujući ovom trenutku i crnom konopcu".

Svežite osmi čvor govoreći:" Sa silom ovih riječi i mojom voljom".

Svežite deveti čvor govoreći: " Sa ovim je sve završeno".

Ako se sve obavilo kako je nalagao recept u toku narednih 28 dana muškarac će postati impotentan. To ne znači da će vam se vratiti, nego isključivo da će postati seksualno nemoćan kod druge. Konopac sa čvorovima treba sakriti na sigurno mjesto, najbolje pod neki orman.

Ono što je jako bitno jeste da se čvorovi na konopcu ne smiju dodirivati nego trebaju biti na udaljenosti jedan od drugog. U svakom trenutku morate znati gdje se nalazi konopac, ili će čarolija biti prekinuta.

Ako vam se muškarac kojeg ste ovako vezali ipak vrati trebate ga odvezati. To činite tako u isto vrijeme kada ste i ovo izveli tojest sa petka na subotu, između 00-01 sat, u vremenu dok se Mjesec približava Uštapu, odnosno puni. Dok odvezujete čvor po čvor snažno zamišljate kako se muškarac oslobađa svake seksualne nemoći i postaje jak i potentan. Odvezani konopac potom bacite u vatru, neka izgori.
Back to top Go down
View user profile
Tamsin

Broj komentara : 28

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Wed Feb 07, 2018 8:08 am

a ima li čarolija da se neka žena "sveže" pa da ne može s muškom voditi ljubav?
Back to top Go down
View user profile
Anonimus

Broj komentara : 115
Mjesto : Kosovo

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Wed Feb 07, 2018 2:50 pm

Pravo pitanje jarane Smile
Back to top Go down
View user profile
Arnaut

Broj komentara : 29
Mjesto : Cogito ergo sum!

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 5:52 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo je zapis protiv bilo kakvog sihira sa čvorovima. Napiše se sa mastilom od šafrana, potopi u vodu za kupanje, sa tom se vodom "zavezani" okupa u banji i na kraju prljavu vodu odnese proliti pod živicu ili niz rijeku. Na slici zapisa je dova za liječenje.
Back to top Go down
View user profile
Jasminka

Broj komentara : 1506
Mjesto : Između sna i jave

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 8:22 am

Sve je to uredu Arnaute ali dok on jadan sastavi ovako komplikovan zapis može mu čuna uvenuti i otpasti ko cvijet krastavca Wink
Back to top Go down
View user profile
Lorena

Broj komentara : 42

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 12:51 pm

Dobro ti to Jasminka prokonta Wink
Back to top Go down
View user profile
sufi

Broj komentara : 75
Mjesto : Bosna i Hercegovina

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 4:11 pm

Ovaj zapis je za protiv sihira uroka itd a slican zapis je za unistenje vezane osobe i ne pije i ne kupa se nego se skuva sa jajima i pojedu se tako da sa ovim zapisom se nece odvezat ko je svezan Veliki pozdrav citaocima foruma
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 4:14 pm

Jos nesto bih dodao inace taj zapis za odvezivanje pise se najbolje na jaje direktno i to na jaje crne kokoske kad se procita tekst vidi se da se radi o sihru a nema veze sa vezivanjem
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 7:29 pm

ZAPIS KAD JE NEKO SVEZAN
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je zapis kad je neko svezan ili se napise na papir pa se stavi u serpu i jaja na zapis pa se poklopljena po;ako kuvaju kad se skuvaju ostavi da se ohladi onako poklopljena kad se ohlade jaja se ogule u toj vodi jaja se pojedu a ogulina ili ljuska od jaja voda i zapis baci se niz  tekucu vodu
Back to top Go down
View user profile
Seb

Broj komentara : 27

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 8:46 pm

Ovaj zapis od Arnauta sam već negdje vidio ili bar ovaj dio u sredini koji jeste namjenjen skidanju magije (sihira), očito je samo tekst dove dodat oko njega. Ali čini mi se da se u tom receptu navodilo da se ispisuje sa šafranom i ružinom vodom... mislim da je vrijeme pisanja ujutro.
Ovaj tvoj zapis Sufi ne poznajem, znam da se "vezanom" muškarcu pišu tri mala zapisa na tri kokošija jaja, mislim već skuhana. Pišu se pojedini i kratki ajeti. Prvo jaje pojede muškarac, drugo njegova žena a treće podijele. I time nestane vezanost. To sam pročitao u knjizi o radu derviša.
Back to top Go down
View user profile
Seb

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 8:50 pm

Sad sam se sjetio i ovoga a to je da za "odvezivanje" čak i ne treba pisati zapis nego se prvo svežu čvorovi pa se onda uz ponavljanje pojedini kur'anskih sura odvežu, taj se konop onda potopi u posudu sa vodom, tu vodu zavezani pije i okupa se njome a konopac se baci u vatru Smile
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 8:51 pm

Moze dve zadnje sure na svaki cvor
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 8:53 pm

u mojoj praksi sam dosta isprobao i koristim vecinom stvari koje deluju
Back to top Go down
View user profile
Seb

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 8:55 pm

Mislim da jesu dvije zadnje sure ali kada se vežu čvorovi onda se nešto drugo uči.Imao sam to negdje zapisano ali sad to pronaći bila bi prava misija, ako se pojavi napišem.
Ne djeluje uvijek isto kod svakoga jer svaki je čovjek različit i svaki je slučaj drugačiji tako da se mora dosta toga znati da bi se moglo raditi sa ljudima.
Back to top Go down
View user profile
Seb

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 8:57 pm

Tamsin wrote:
a ima li čarolija da se neka žena "sveže" pa da ne može s muškom voditi ljubav?

Ima i to. Na penisu muškarac napiše čini mi se riječ JAKUK ali na arapskom i onda spava sa ženom. Naravno ona to ne smije vidjeti i to je onda zablokira da ne može spavati sa drugim.
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:14 pm

Naravno da nije isto kod svakog isto ja sam proucavao pet godina i pored vrlo poznatis sejhova sto sam dobio izun za rad moras i sam praksom da se podignes i usavrsavas od knjiga koje posedujem prenosile se s kolena na koleno pa sam ih ja dobio u posed i jad bih sve covek isprobao trebao bih sto godina zivet ali Bogu hvala sto mi je omogucio i dopustio da se bavim ovim poslom
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:19 pm

napisacu sad jedan istinit dogadjaj jedan covek je otisao kod hodze imao problema sa stokom tacno sa kravom i on mu ispricao svoj problem i hodza mu da zapis i kaze idi kuci stavi kravi na rog i bice bolje nekoliko dana proslo nista bolje on se obrati drugom ali poneo zapis sa sobom i u njemu pise HVALA TEBI SRPSKA KRAVO MENI JOVO PARA DAO.
Back to top Go down
View user profile
Seb

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:21 pm

Ima slična priča o nekom hodži iz Glamoča koji je tako napisao kravi koja se zvala čini mi se Čadulja nešto ovako Ili ozdravi ili crkni Čaduljo.
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:23 pm

ja sam cuo da su pisali da crkne
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:24 pm

isto jedan hodza je davao ljudima i zapise da pale i da se kade na kojima je pisalo da mu se vracaju nebih da ga imenujem nije mi to cilj

Last edited by sufi on Thu Feb 08, 2018 9:25 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Seb

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:25 pm

A što se tiče knjiga i toga svega one nisu nikakav dokaz da neko nešto može nego samo eto da ima literature. Jedno vrijeme sam intenzivno istraživao o hodžama i pisanju zapisa ali ne mogu reći da sam našao ikoga po BiH da je u tome uspješan. Svi oni imaju ili bolju ili lošiju priču, ali od toga ništa više. Koliko sam skontao one hodže koje su stvarno imale moć pisanja zapisa znale su i mnogo toga o osobi koja im je došla po pomoć a da ovaj ili ova nisu ni riječi rekli. Upravo te priče se pojavljuju kod takvih pojedinaca koji su pisali djelotvorne zapise. Ali takvih nema bar ne više. I to je velika šteta.
Back to top Go down
View user profile
Seb

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:27 pm

Iako žene ne mogu pisati zapise ima i takvi pa sam od jedne vidio „zapis“ u kojem je na bosanskom pisalo nešto“ Dao ti Bog da ozdraviš i da svako zlo ode od tebe“ i ona je to fino umotala u trougao, gurnula tobože mali komadić „tisovine“ i dobro omotala selotejpom i dala ovoj. Kako joj nije ništa bilo bolje ona to jednom odmota i vidi šta je dobila Smile vidio sam i puno fotokopirani "hamajlija" da ne povjeruješ šta se sve podmeće.

Last edited by Seb on Thu Feb 08, 2018 9:29 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:29 pm

knjiga je pomocno sredstvo samo kao i naliv pero mastilo i mirisi da se podsetis ja sam inace pisao u svoju svesku tako da to i koristim najvise
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:31 pm

znanje se za ovo dobije ili ne ili dobijes odobrenje ili ne nema mnogo price u tome
Back to top Go down
View user profile
Seb

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:32 pm

Ja i nisam da se rade ti zapisi za želje jer to mi ide u vračanje nego samo za izradu hamajlija koje bi trebale čuvati čovjeka.Nije mi uredu da se rade zapisi da bi mjenjali nečiju volju ili sudbinu jer dirati u Božiju volju i kader sigurno nije dobro.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   

Back to top Go down

Magija sa devet čvorova koja djeluje
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next