๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
» Koje su moći hamajlije
Yesterday at 6:59 pm by Donaton

» Za admina poruka
Yesterday at 6:46 pm by Donaton

» Magija sa devet čvorova koja djeluje
Yesterday at 6:25 am by Amira

» Pitanje o zapisima?
Yesterday at 6:06 am by bosanski zmaj

» Da se omrze muž i žena
Sun Feb 18, 2018 1:15 pm by Sihirbaz

» Protjerajte crnu magiju iz svog doma i života te prizovite sreću
Sat Feb 17, 2018 3:09 pm by Donaton

» Za lakše iskašljavanje
Fri Feb 16, 2018 8:41 am by Vidasus

» Lako mršavljenje
Fri Feb 16, 2018 8:39 am by Vidasus

» Zapis protiv dušmana
Fri Feb 16, 2018 2:47 am by Pato

February 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
CalendarCalendar
Statistics
We have 575 registered users
The newest registered user is fenixneverdie

Our users have posted a total of 22074 messages in 2013 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
OVA TEMA JE ZATVORENA I VIŠE NIJE AKTIVNA
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Pohvala od forumaša
Bosnian mythology
Ljubavni sihir sa 41 zrno graha
Pitanje o zapisima
Tilsum (zapisi) "hodže" šarlatana
Top posting users this week
Donaton

Amira

bosanski zmaj

Lorena

Melina

Tamsin

Fata od zlata

Ariana

Šansel

Keywords
cini kalendar Hodza astrological nevjera tilsum bajanje sihir zapis Ljubavna magija Grah Seal Kako Tarot razdvojiti ljubavni sihirbaz crni daljinu bacanje arabic hours sunce poludi sunca

Share | 

Magija sa devet čvorova koja djeluje

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Lorena

Broj komentara : 42

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:38 pm

Ovo si dobro napisao Seb. I meni je to vračanje ako se nekom na silu mjenja volja ili sudbina.
Imati amajliju je sasvim OK.
Back to top Go down
View user profile
sufi

Broj komentara : 75
Mjesto : Bosna i Hercegovina

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:39 pm

To spada u falanje a strogo zabranjeno
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:41 pm

Ali danas narod ne bira sredstvo da dodje do svog cilja ne zanima ga sta su posledice bitno da je on ili ona u tom trenutku zadovoljan i da dodje do cilja
Back to top Go down
View user profile
Seb

Broj komentara : 27

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:42 pm

Ne bi rekao da je to falanje nego da su oni ili bili vidoviti ili su imali moć komunikacije se duhovima poput Karina koji bi odavao tajne o svom vlasniku. Time bi doslovno prezentirali svoju sposobnost kontakta sa svijetom gajba, znači mogli su djelovati na ta bića da aktiviraju moć zapisa i učine ga efektivnim. Ili su imali svoje hudame.
Back to top Go down
View user profile
Seb

Broj komentara : 27

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:43 pm

Lorena wrote:
Ovo si dobro napisao Seb. I meni je to vračanje ako se nekom na silu mjenja volja ili sudbina.
Imati amajliju je sasvim OK.

Hvala
Back to top Go down
View user profile
Lorena

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 9:49 pm

Znam jednu iz susjedstva koja magijama održava brak ali opet ju muž namlati bar jednom mjesečno. Ona je njega htjela po svaku cijenu a on nju ne. Onda ju je mati vodila kod baba i hodza i uspjele su ga smotati ali vidimo svi da on nju ne voli unatoč svemu. Samo eto došla djeca pa to ga očito drži. Onda se upitaš šta joj je sva ta magija donijela jer sreću sigurno nije.
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 10:03 pm

bez spoznavanja duhovnog sveta nista od posla tako da su stariji koji su se bavili imali su hudama vezanog za sebe ili duhovnog zlugu koji im je otkrivao sve kratko receno a nemora da znaci da je taj bas bio dobar isceljitelj i dobar u pisanju hamajlija i zapisa mnoge sam otvorio i video
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 10:04 pm

Lorena danas ih je mnogo koje tako urade muzevima a i obratno ljudi ne biraju sredstvo da dodju do cilja
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 10:08 pm

Seb falanje je proricanje itd a da menjas sudbinu moras nesto pisat da se to stanje promeni
Back to top Go down
View user profile
Lorena

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 10:09 pm

Ne shvatam to jer ljubavi ima ili nema. Ne moram ja dobiti muškarca koji mi se svida a ja njemu ne. Znači da mu nisam interesantna i tu je priča završena. A ne bi ni ja htjela nekog ko mi se ne svida.
Tako da su te ljubavne magije uzaludno bacanje para, vremena i života.
Ne bi nikome preporučila nego dapače svakoga bi odvratila od toga.
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Thu Feb 08, 2018 10:36 pm

Lorena vase shvatanje je tako neko se zaljubi u vas i on ce pod svaku cenu da vas dobije i veruj mi stvori se ljubav tu da ga volis kao nikog drugog ali dugacka prica o tome je tako da ljubavna magija i tekako deluje da prosto covek poludi za tom osobom ima nekih uslova tu ali nebih sad o tome i nisu nimalo zaludne dosta devojaka je tako momke dobilo i momci su poceli da se interesuju o toj temi mozda vise nego devojke
Back to top Go down
View user profile
Lorena

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Fri Feb 09, 2018 6:48 am

Teško se napravi magija to su vise priče za naivne. Da to tako ide i da se moze onda bi ja rekla kojeg glumca hoču ali ne ide to tako. Postoji Bog i sudbina a i ljudska volja. Magija ako i nekada uspije to je vrlo rjetko. Uvijek kad se o njoj pise i govori zeli se dobiti dojam kako to sigurno djeluje ali nije to istina. Bitno je da svi znate da ti što navodno rade magiju žele zaraditi novac pa je onda jasno kako ono narod kaze "svaki Cigo svoga konja hvali" ali ne treba biti naivan i nasjedati na te price. Puno ih je prevareni i opljačkani koji su vjerovali da im magija može nešto rješiti.
Back to top Go down
View user profile
Avril

Broj komentara : 12
Mjesto : To je bio od onih susreta nakon kojih znaš da više ništa neće biti isto.

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Fri Feb 09, 2018 6:58 am

Tačno je to Lorena Smile ima uvijek ti poružni momaka i djevojaka ili čak psihički neuravnoteženi osoba koje ne mogu normalnim putem ostvariti vezu pa misle da će čaranjem to postići ali ništa od toga. Samo bacanje para. Već godinama nisam čula da je neko uspio magijom nekoga dobiti unatoč ovoj masovnoj poplavi svakavih hodža, vlaški vračara, vidoviti i ne znam ti ja više ko se i šta nije pojavio. Svi oni nešto pričaju, hvale sebe i uzdižu ali sve je to mlatenje prazne slame. Od neke Fatime Kovačić, Vidovite Džemile, hodže Alje, Kade Radetinac, Zorke, Kleopatre, Dalija, i ne znam više ni sama kojih sve ne varalica ostalo je samo na stotine i stotine izvarani ljudi koji su naivno mislili da im magija nešto može rješiti e pa ljudi ne može i okanite se ti gluposti. Bolje te pare koje njima dajete podijelite gdje kao sadaku pa da kod Boga steknete koji sevap. To će vam više pomoći nego ikakav zapis ili magija.
Back to top Go down
View user profile
Hugh

Broj komentara : 4

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Fri Feb 09, 2018 7:10 am

Sjećam se bio je prije par godina neki tip koji se izdavao kako zna arapsku magiju i imao je svoju internetsku stranicu. Njemu se bio javio moj rođak da se malo informira a ovaj mu mislio podvaliti neke knjige koje je cijenio po nekoliko hiljada eura?!! Mi smo se naravno tome samo dobro smijali i zekali se koliko je tip lud, da bi se kasnije ispostavilo da on nije musliman nego neki pravoslavac iz Srbije ili Crne Gore koji je glumio da je musliman ?! Pošto mu izgleda prevare nisu sa nikim uspjele njegova stranica je samo odjednom prestala postojati. Ali imao je na njoj tobože neke tekstove o arapskoj magiji o planetama, harfovima, talismanima... Pravio se njima da nešto zna. Hoću vam napisati da prevaranti uvijek imaju dobru teoriju ali u praksi ništa, samo zavlače i obećavaju strpite se, ne ide to brzo, treba ponoviti itd, mada kada nude svoje usluge tako ne kažu već govore kako se taj neki problem može rješiti vrlo lako i brzo. Samo da im se da lova. A onda plačite Smile
Back to top Go down
View user profile
Donaton
Admin

Broj komentara : 3210
Mjesto : The pen is mightier than the sword!

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Fri Feb 09, 2018 9:04 am

Pozdrav za sve Smile

Rjetko se uključujem u diskusije na forumu jer, na žalost, nemam dovoljno vremena. No, htio bi ponešto napisati o zapisima, pošto vidim da je ta tema na forumu među najpopularnijim. Zapisi, kao i sve drugo u magiji, nisu svemogući i pogrešno je stvarati tu iluziju. Oni doista mogu u određenim situacijama i problemima pomoći ali ne mogu biti rješenje za sve.

Također, niti sihir niti zapis ne mogu djelovati na svaku osobu. Zašto je tako bilo bi predugačko za pojašnjavati. Upravo zbog toga iskusni ispisivači konzultiraju ebdžed hisabi, knjigu Yildizname i druge mantičke metode da otkriju da li se, na primjer, u slučaju ljubavne magije te dvije osobe uopće podudaraju. Ukoliko se prema utvrđenim tabelama i podjelama njihove zvijezde podudaraju to je znak da se može pisati zapis. U drugom slučaju, kada se ne podudaraju, isto se može raditi zapis ali s malom mogućnosti da djeluje.

Istina je da pravog ispisivača krasi sposobnost komuniciranja sa duhovnim bićima i istina je da takve osobe znaju unaprijed, prije samog razgovora, šta neku osobu muči. To je pravilo jer samo tako ispisivač prepozna ako mu se laže ili se od njega traži da nekoj ženi primami tuđeg muža. Puno je slučajeva da osobe koje traže pomoć nisu iskrene i lažu pa tako ispisivača izlažu opasnosti u radu a i grijehu.

Zato se u "magijskom školovanju" prvo ide da početnik ovlada znanjem komunikacije sa spiritualnim bićima pa tek onda da počne sa praktičnim radom. Tilsumi su zapravo simboli koji predstavljaju formule i imena duhovnih bića koja su vješto skrivena u njima. Pisati tojest prepisivati tekst zapisa a ne znati o kome se tu od duhovnih bića radi, te ne pozvati ga po imenu i funkciji, nema nikakvog učinka i samo je mrtvo slovo na papiru.

Još za kraj ovo - tilsum se može pisati i običnom školskom olovkom, to nije presudno ukoliko ispisivač ima kontakt sa spiritualnim bićima, jer na kraju krajeva nema papir i tekst stvarni učinak, već samo polazište, a za aktivnost i djelovanje duhovno biće koje je odgovorno za taj zapis.

Do nekog narednog javljanja veliki pozdrav svim forumašima.
Back to top Go down
View user profile
sufi

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Fri Feb 09, 2018 12:01 pm

Pozdrav ovo je tema bez kraja i mnogo je tesko za nekoga i shvatit kako uopste i deluje tilsum ili zapisi
tako da ni ja nebih trosio vreme na ove teme jer je glupost samo zamislit da svakog mozes dobit magijom uslovi su jasno definisani na koji nacin i koga mozes privuc magijom i Donatone potpuno ste u pravu nebih postojala jasne definicije za koga i kako moze pa da moze za nekog dobrog glumca ili bez ikakvog kontakta pa svi bih to radili niko nebih se za nekog siromasnog nego svi bih trazili glumce direktore privatnike imucne itd. tako da je uzaludno trosit vreme za ovakve stvari objasnjavat Veliki pozdrav svim citaocima foruma i puno srece u istrazivanju
Back to top Go down
View user profile
Ajlin

Broj komentara : 34
Mjesto : Bosna rosna i ponosna

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Fri Feb 09, 2018 12:28 pm

Svida mi se kad se ovako diskutira Smile puno je zanimljivije od čitanja recepata.
Ovo je dobro rečeno da ljudi lažu kad traže zapise ili magijsku pomoć. Sjetila sam se da je kod nas bila jedna bula koja je znala vratiti muža ženi ali kako je bila stara znale su joj dolaziti ljubavnice oženjenih i onda moliti je da ga vrate a ova vraćala misleći kako je to njen muž pa eto da pomogne. Kad je pukla priča šta se dešava i došlo do nje onda je samo htjela pomoći onima koja dođu sa vjenčanim listom. Zatim se razboljela i umrijela od starosti.
Back to top Go down
View user profile
Melina

Broj komentara : 108
Mjesto : My soul is from elsewhere - I'm sure of that!

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Fri Feb 09, 2018 2:51 pm

Nešto mi je čudno oko toga da žena ne može pisati zapise jer meni je neka pisala hamajliju i koliko se sjećam pomoglo mi je. Bilo je to prije, a šta ja znam, 15 godina i mislim da je imam još negdje. Rekla mi je da je nosim 40 dana uz kožu tijela a onda je mogu premjestiti u novčanik ili torbicu.
Back to top Go down
View user profile
Melina

Broj komentara : 108
Mjesto : My soul is from elsewhere - I'm sure of that!

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Fri Feb 09, 2018 2:52 pm

Dobro, sad sam se sjetila da nije isto zapis i hamajlija ali opet se piše sličan sadržaj.
Back to top Go down
View user profile
Boggy

Broj komentara : 5

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Fri Feb 09, 2018 6:04 pm

Donatone hvala za realan opis i ja sam za to da se ne prerjeruje u ničem a posebno ne u ovakvim stvarima.Takvo što se jedno vrijeme radilo sa vlaškom/rumunjskom magijom pa su mnogi prevareni od strane šarlatana jer im se obećavalo sve i svašta.Zato palac gore za ovako prizemljen pogled na temu.
Back to top Go down
View user profile
Sibila

Broj komentara : 750
Mjesto : Sanski Most

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Fri Feb 09, 2018 7:40 pm

Recept je zanimljiv ali morate svi znati da je prvi i osnovni uslov za efektivnost čarolije, pa i ove, da se u nju iskreno vjeruje jer uzalud što vi obavite sve kako je napisano ukoliko sumnjate u krajni ishod.

Zoya wrote:
Ako vas je muž ili dečko ostavio zbog druge, možete mu se osvetiti tako da ga učinite impotentnim. Za tu vam čaroliju treba oko metar dužine crnog konopca. Vradžbinu izvodite jedne subote, kada je Mjesec u zadnjih sedam dana do Uštapa. U vremenu sa petka na subotu između ponoći i jedan sat ujutro.

Uđite u tamnu sobu, u kojoj nije upaljeno svjetlo. Sjedite sa konopcem u rukama i intenzivno razmišljate o muškarcu na kojeg ćete raditi ovu čarku.

Svežite prvi čvor govoreći: „ NN, sine od majke N., vežem te sa ovim čvorom".

Svežite drugi čvor govoreći: „ NN, sine od majke N., vežem te sa drugim čvorom, da ne možeš nikada zadovoljiti drugu ženu.“

Svežite treći čvor govoreći:" NN, sinu od majke N., vežem te sa trećim čvorom, da nikada ne možeš uživati sa drugom ženom".

Svežite četvrti čvor govoreći:" NN, sinu od majke N., vežem te sa četvrtim čvorom da ne možeš uživati kao muškarac sa ženom".

Svežite peti čvor govoreći: " NN, sinu od majke N., vežem te sa petim čvorom, da ne možeš osjetiti ni najmanje zadovoljstvo".

Svežite šesti čvor govoreći: "NN, sinu od majke N., vežem te sa šestim čvorom da u seksu budeš pravi starac".

Svežite sedmi čvor govoreći:" NN., sinu od majke N., vežem te sa sedmim čvorom zahvaljujući ovom trenutku i crnom konopcu".

Svežite osmi čvor govoreći:" Sa silom ovih riječi i mojom voljom".

Svežite deveti čvor govoreći: " Sa ovim je sve završeno".

Ako se sve obavilo kako je nalagao recept u toku narednih 28 dana muškarac će postati impotentan. To ne znači da će vam se vratiti, nego isključivo da će postati seksualno nemoćan kod druge. Konopac sa čvorovima treba sakriti na sigurno mjesto, najbolje pod neki orman.

Ono što je jako bitno jeste da se čvorovi na konopcu ne smiju dodirivati nego trebaju biti na udaljenosti jedan od drugog. U svakom trenutku morate znati gdje se nalazi konopac, ili će čarolija biti prekinuta.

Ako vam se muškarac kojeg ste ovako vezali ipak vrati trebate ga odvezati. To činite tako u isto vrijeme kada ste i ovo izveli tojest sa petka na subotu, između 00-01 sat, u vremenu dok se Mjesec približava Uštapu, odnosno puni. Dok odvezujete čvor po čvor snažno zamišljate kako se muškarac oslobađa svake seksualne nemoći i postaje jak i potentan. Odvezani konopac potom bacite u vatru, neka izgori.
Back to top Go down
View user profile
Amira

Broj komentara : 644

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Sat Feb 10, 2018 3:11 am

Zoya imam pitanjce? Kako znaš da ovo djeluje? Jesi recept sama isprobala ili ga samo prepisala od nekud? Smile
Back to top Go down
View user profile
Beba

Broj komentara : 343
Mjesto : Novi Pazar

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Sat Feb 10, 2018 9:11 am

Ovo si dobro napisala Sibila Smile i sama sam mišljenja da je magija u nama u toj nekoj našoj psihičkoj moći. Jer kako opravdati uticaj urokljivog pogleda, kletve ili jos prostije ljubavi kada ti ili tebe neko privlači tako jako da se sa tim ne može vladati??? Imamo svi tu magijsku moć u sebi samo je treba znati aktivirati i usmeriti.
Back to top Go down
View user profile
Ariana

Broj komentara : 120

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Sat Feb 10, 2018 9:31 am

Beba odlično zapažanje i odlično sročeno, potpuno si u pravu draga Smile sigurno su ljudi prije bili puno spiritualniji i bilo ih je vrlo moćni ali danas u ovo doba brzine nemoguće je opustiti se a kamoli raditi duhovno na sebi kad se računi i obaveze samo gomilaju.
Moguće je da će nas upravo to kao civilizaciju i uništiti pošto ćemo izgubiti i onu zadnju sponu sa paralelnim svijetom oko sebe i u nama.
Back to top Go down
View user profile
Zoya

Broj komentara : 51

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   Sat Feb 10, 2018 3:47 pm

Amira wrote:
Zoya imam pitanjce? Kako znaš da ovo djeluje? Jesi recept sama isprobala ili ga samo prepisala od nekud? Smile

Samo copy-paste Embarassed
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Magija sa devet čvorova koja djeluje   

Back to top Go down

Magija sa devet čvorova koja djeluje
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next