WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Statistics
We have 617 registered users
The newest registered user is scipionyx

Our users have posted a total of 23221 messages in 2212 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Magija & Uvod
Pohvala od forumaša
Bosanska Magična Biljka: ŠTA GOD JE DUŠMAN DONIO, SEDEFIL MU NAZAD ODNIO
Bosnian mythology
Tilsum (zapisi) "hodže" šarlatana
Pitanje o zapisima
Top posting users this week
Fata od zlata

Donaton

Boggy

Seth

Tamsin

DacaD

Keywords
tilsum poludi novac magic drvo Ljubavna arabic razdvojiti nevjera cini Hodza ljubavni Grah kalendar daljinu zapis hours sunca astrological Tarot sihiri magija bacanje sihirbaz Seal sihir

Share | 

Aida Terzić i nekakve "nevidljive" hamajlije?! WTF!!!

Go down 
AuthorMessage
Sorano

Broj komentara : 25

PostSubject: Aida Terzić i nekakve "nevidljive" hamajlije?! WTF!!!   Thu Aug 02, 2018 7:31 pm

Zamislite šta danas pročita i osta živ o nekakvoj šarlatanki iz Tešnja po imenu Aida Terzić. Ovo me šokiralo, piše slijedeće:" Aida Terzić koristi brojne tehnike, obrede, rituale iz Svete Knjige ?!"
Koliko je meni poznato jer sam Bošnjak u Kur'anu nema nikavih rituala, obreda niti tehnika osim molitvi između kojih neke poput Bekare zabranjuju bavljenje magijom. Ne znam gdje ona vidi te rituale jer ko je god čitao Kur'an zna da toga nema.
Drugo, aman kakve ona pravi "nevidljive" zaštite. Nevidljive mogu biti samo jer ih nema. Žena ne može pisati ni hamajlije ni zapise nego samo muško. Žene mogu saliti stravu, odučiti protiv uroka i klanjati istiharu i to je sve. Jednom neka bude svima jasno.
Užasno je da se ovakvim osobama ustupa medijski prostor i svjesno učestvuje u prevari naivnog naroda.
Back to top Go down
View user profile
Vidasus

Broj komentara : 73
Mjesto : Borders of visibility

PostSubject: Re: Aida Terzić i nekakve "nevidljive" hamajlije?! WTF!!!   Thu Aug 02, 2018 8:17 pm

Jarane to ti je isti slučaj kao sa onom Kadom Radetinec.Ta ti nudi neke olovne medaljone pa kamen sa neke svete gore za kostobolju ha ha ha pa nekakve magične talismane za novac i nafaku i sijaset drugih gluposti.Ko joj se god javi ima sihire (usput da ti to kaže moraš poslati 50 maraka) i onda ti nalupeta još besmislenih stvari i zatim ponudi fotokopirane zapise.
Šta još da kažem?
Back to top Go down
View user profile
Milicent

Broj komentara : 55

PostSubject: Re: Aida Terzić i nekakve "nevidljive" hamajlije?! WTF!!!   Thu Aug 02, 2018 8:27 pm

Ja se ti osoba plašim jer to su prodane duše.
Back to top Go down
View user profile
Amira

Broj komentara : 690

PostSubject: Re: Aida Terzić i nekakve "nevidljive" hamajlije?! WTF!!!   Fri Aug 03, 2018 7:59 am

Treba ih izbjegavati i ne nasjedati na te priče. Ko god mora stalno biti u novinama ili po televiziji očito je da ne zna ništa i da je varalica.Nema bolje reklame od usmene preporuke.Sve drugo batali.
Back to top Go down
View user profile
Delisia

Broj komentara : 547
Mjesto : BiH

PostSubject: Re: Aida Terzić i nekakve "nevidljive" hamajlije?! WTF!!!   Fri Aug 03, 2018 8:05 am

Ja ću vam za 5 maraka reći da imate sihire a za dodatni 5 maraka napraviću vam nevidljive hamajlije.
Eto povoljna sam i dobra u svome poslu a ko hoće kamenja i olova i to mogu nabaviti po jako pristupačnoj cijeni zato NAVALITE NARODE [You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
View user profile
Beba

Broj komentara : 360
Mjesto : Novi Pazar

PostSubject: Re: Aida Terzić i nekakve "nevidljive" hamajlije?! WTF!!!   Fri Aug 03, 2018 8:52 am

lol! lol! lol!
Back to top Go down
View user profile
Pato

Broj komentara : 29

PostSubject: Re: Aida Terzić i nekakve "nevidljive" hamajlije?! WTF!!!   Sun Aug 05, 2018 4:03 pm

Šarlatanke. Ima njih danas i previše.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Aida Terzić i nekakve "nevidljive" hamajlije?! WTF!!!   

Back to top Go down

Aida Terzić i nekakve "nevidljive" hamajlije?! WTF!!!
Back to top 
Page 1 of 1