๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Delisia

Delisia


Broj komentara : 573
Join date : 2013-09-15
Mjesto : BiH

Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)  Empty
KomentarNaslov komentara: Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)    Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)  EmptyFri Nov 20, 2020 7:14 pm

Ljetos mi je, hajmo reći, poznanica koju sam upoznala preko interneta gledala u karte i mogu iskreno reći da je za osobu koja me lično ne poznaje niti zna o mome životu bilo šta mnogo toga pogodila. Ali ne one bezvezne detalje kao putova ćeš, ima neko muško i blabla nego baš moje karakteristike, kako se osjećam i kakva sam osoba... Nemam pojma koliko sam puta pročitala tu poruku. Onda mi je ponovo gledala nakon dva mjeseca i nalupala čiste gluposti???!!!! Da li joj se nije dalo ili je jednostavno ono prvo falanje bio njen doseg ne znam ali eto imala sam želju da vam to napišem.
Na vrh Go down
Senad

Senad


Broj komentara : 328
Join date : 2013-02-15
Age : 39
Mjesto : mračne havaje

Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)    Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)  EmptySat Nov 21, 2020 8:32 pm

I meni su par puta neke gatare pogodile baš zanimljive detalje ali bilo je i promašaja.Valjda se sve i ne može vidjeti i pogoditi.
Na vrh Go down
Aiden

Aiden


Broj komentara : 38
Join date : 2017-12-29

Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)    Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)  EmptyThu May 20, 2021 1:12 pm

Ako želite čuti prava proročanstva onda nazovite ono muško-žensko Borisa Dominikovića hehehe da vam taj tip sa krizom identiteta i nedostatkom mozga prorekne sudbinu.Ima usta kao konjski šupak ali doslovno 😄😄😄😄
Na vrh Go down
Daines

Daines


Broj komentara : 8
Join date : 2021-05-22
Mjesto : Amsterdam

Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)    Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)  EmptyThu May 27, 2021 12:17 pm

Zvala sam nekoliko puta one telefonske gatare i sve u sve slabo ili ništa.
Puno priče a malo detalja.
Na vrh Go down
Sponsored content





Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)    Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)  Empty

Na vrh Go down
 
Iskustvo sa gatanjem (molim bez reklamiranja bilo koga)
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» MOLIM TI SE, BOŽE, DA ME OČISTIŠ I SPASIŠ OD NEPRIJATELJSKOG ZLA
» OSVOJITE KOGA ŽELITE PREKO SLIKE
» Do dolaska Osmanlija u Bosni nije bilo pravoslavnih crkvi

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: PRIČAONICA: DIO ZA ČLANOVE FORUMA - TOPIC FOR MEMBERS-
Idi na: