๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Magija za svakodnevne probleme i nedaće

Go down 
AutorPoruka
Donaton
Admin
Donaton


Broj komentara : 4493
Join date : 2013-02-15
Mjesto : The pen is mightier than the sword!

Magija za svakodnevne probleme i nedaće Empty
KomentarNaslov komentara: Magija za svakodnevne probleme i nedaće   Magija za svakodnevne probleme i nedaće EmptyFri Dec 25, 2020 7:16 am

Ovog puta predstavit ću vam nekoliko iskušanih recepata sa kojima možete smiriti tugu i strah, vratiti životnu energiju, zauzdati posesivnog partnera te prizivati sreću u svoj život.

Kada se osjećate tužno i nevoljno pričekajte da padne noć a onda pogledajte u večernje nebo i izaberite jednu zvijezdu te razmišljajući o njoj, recite sljedeće: "Djevice Marijo, ti koja dobro znaš šta je tuga, istrgni mi ovu muku iz grudi; molim te oslobodi me ove melanholije”. Nakon toga, sa puno koncentracije, i dalje razmišljajući o zvijezdi, recite Ave Marija i vidjet ćete kako ćete se za nekoliko minuta osjećati lakšim i sretniji.

Kako biste pobjedili strah idite srijedom popodne na bilo koje groblje i kod krsta upalite svijeću za sve napaćene duše i još jednu za svete blažene duše, tražeći od njih da vam uklone strah. Čim se vratite kući osjetit ćete kako više niste tako plašljiva osoba.

Osjećate li se bezvoljno, i kao da ste bez snage, sačekajte noć punog Mjeseca u kojoj ćete oprati kosu toplom vodom u koju ste prethodno stavili devet zrna krupne soli. Neka vam voda prilikom pranja pada s glave u kantu. Nakon toga, idite u vrt i izlijte vodu na travu govoreći: "Izlazi, izlazi; od sada će u mom životu vladati samo sreća!"

Ukoliko je vaš partner ili partnerica pretjerano ljubomorna osoba jedne noći, dok Mjesec opada, uzmite lijevom rukom fotografiju partnera i recite: "Moj Mjeseče, moj Mjeseče, učini da taj i taj shvati svoju ljubomoru i prestane sa njom." Ponovite ovu rečenicu sedam puta, a nakon toga, iskidajte fotografiju na sedam dijelova. Tada uzmite pola metra ljubičaste vrpce ili trake pa pošto skupite sve pokidane dijelove slike i stavite ih jedan na drugi, omotajte ih vrpcom i svežite a onda ostavite taj zamotuljak u lijevoj cipeli od partnera da prenoći te ga sutradan zakopajte u vrtu ili u saksiji sa cvijećem. Nakon toga partner ili partnerica postat će tolerantniji i sa mnogo manje ljubomornih ispada.

Imate li problema u privlačenje pozitivnih ljudi u svoj život i okruženje poslužite se poznatom metodom zvanom "kađenje svetog Ciprijana" . Da biste ga izveli potrebno vam je malo sedef trave, ljuski bijelog luka, grančica ružmarina i nekoliko zrnaca tamjana. Pomješajte sve navedeno, stavite u metalnu posudu sa vrućim ugljenom i prije nego li počnete sa kađenjem po kući zapalite tri crvene svijeće na stolu poredane u obliku trougla. Kađenje se započinje na ulazu kuće ili stana i prolazi se svim prostorijama govoreći: "Sveti Ciprijane, udalji od mene svako zlo, sveti Ciprijane preuzmi ovaj teret, sveti Ciprijane dovedi dobre ljude ovamo."
Nakon kađenja sačekajte da se kad sam od sebe ugasi a ostatke zamotajte u novi, nekorišteni list bijelog papira i odnesite na raskršće te ga tu ostavite.

Ukoliko ste žrtva peha tojest odjednom nemate sreće poslužite se svježim kokošijim jajetom. Prvo se istuširajte a onda po mokrom tijelu lagano pređite sa jajetom, masirajući i  zamišljajući kako sve ono što sprječava napredak u životu nestaje. Potom sačekajte da se tijelo samo osuši, bez brisanja ručnikom, a te iste večeri, izmedju 18-24 sata tojest ponoći, razbijete jaje na nekom raskršću i vrlo brzo vidjet ćete pozitivne rezultate opisanog rituala.

Raif Esmerović
Na vrh Go down
 
Magija za svakodnevne probleme i nedaće
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Magija ključa
» Mrtvačka magija
» Mrtvačka magija
» Magija za vjernost
» Magija za ljubavnike

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: ๑۩۞۩๑ BALKANSKA MAGIJA ๑۩۞۩๑-
Idi na: