๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
» Misteriozna Bosna i Hercegovina – između legendi i stvarnosti
Today at 9:08 am by Donaton

» Hazrat Fatima in shamanism
Yesterday at 6:59 pm by Donaton

» Kamen u bubregu
Fri Jan 20, 2017 3:37 pm by Jasminka

» Šamanizam i hazreti Fatime
Thu Jan 19, 2017 1:44 pm by Donaton

» Za liječenje grla
Wed Jan 18, 2017 6:40 pm by Ariana

» Facebook i magija
Wed Jan 18, 2017 3:23 pm by Sadaka

» U Tuzli rođena beba đavo: Zbog prisustva šejtana prebačena u Ameriku!
Tue Jan 17, 2017 8:42 pm by sun ayla

» Za poslušnost džina
Mon Jan 16, 2017 8:48 pm by Artemida

» Čaj za izbacivanja viška tečnosti
Mon Jan 16, 2017 9:03 am by Emina

January 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Statistics
We have 492 registered users
The newest registered user is Izgubljena86

Our users have posted a total of 19842 messages in 1759 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Magija & Uvod
Mitologija Bosne i Hercegovine
Ljubavni sihir sa 41 zrno graha
Bosnian mythology
Pohvala od forumaša
Introduction to Lenormand Cards and Lenormand Card reading
Top posting users this week
Amira

Šansel

Donaton

Keywords
sihir magic Karin venerin svijecama Spell ljubavne ljubavna falanje dove black crnom gatanje kalendar ciganske dzin Jinn skidanje bajalice pecat spells ljubav karte Novac talisman tilsum

Share | 

Džinska zakletva da se neko veže preko sna

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Donaton
Admin

Broj komentara : 2947
Mjesto : هللا ءاش ام

PostSubject: Džinska zakletva da se neko veže preko sna   Sat Aug 10, 2013 9:25 am

Sedam noći uzastopno, nakon ponoći, ponovi se po tri puta ova džinska bajalica i puhne u pravcu gdje stanuje osba koja se želi omađijati.

Bismilahir rahmanir rahim

Ja šemuša
ja helmuša
ja gajuša
ja talmuša
ja asbautin jahin
ali šedaji
tevekkelu bi akdin nevimi N.N. od majke N muhabbeti N.N. od majke N. hajsu makanet
brzo, brzo,
odmah, odmah
istog trena, istog trena!!!
Back to top Go down
View user profile
dzeno

Broj komentara : 65

PostSubject: Re: Džinska zakletva da se neko veže preko sna   Sat Nov 30, 2013 6:25 pm

treba li abdestvi moze uvece oko 11h ?
Back to top Go down
View user profile
missgetfit

Broj komentara : 14
Mjesto : Frankfurt/Germany

PostSubject: Re: Džinska zakletva da se neko veže preko sna   Mon Dec 08, 2014 12:16 am

Više puta mi je zapelo za oko da se rituali ovdje pišu prilično neprecizno.
Detalji se često tek dodaju kad netko postavi pitanje, ako se uopće dobije odgovor, vidjela sam i dosta neogovorenih pitanja.
Evo recimo ovdje se nije navelo da li bi se prvo moralo reći ime osobe koja se želi omađijati, pa onda svoje ime ili obrnuto. Svaka čast na trudu i svemu, ali ako se već pišu takve stvari bi bi lijepo da se pišu s malo više preciznosti.
Back to top Go down
View user profile
Donaton
Admin

Broj komentara : 2947
Mjesto : هللا ءاش ام

PostSubject: Re: Džinska zakletva da se neko veže preko sna   Mon Dec 08, 2014 9:43 am

Postovi jesu nepotpuni zbog jednog razloga koji glasi - magiju može uspješno izvoditi samo ona osoba koja je inicirana u magiju tojest posjeduje već neko znanje. Ovi recepti su postavljeni više kao pregled onoga što nudi ljubavna magija. Oni koji se ozbiljno bave magijom znaju o čemu govorim. 
Magija nije nimalo jednostavna niti bezopasna te stoga i ne treba o njoj detaljno pisati jer može donijeti više štete nego koristi. 
Ko se doista ozbiljno zanima za arapsku magiju mora si nabaviti literaturu i povezati se sa osoboma koje se bave njome radi razmjene iskustva.
Isto je i sa vuduom ili ciganskom odnosno rumunjskom (vlaškom) magijom. Ništa što pročitate neće vam djelovati jer bez kontakta sa duhovnim bićima nema niti djelovanja magije. To se postiže isključivo trudom, učenjem i vježbom.
Back to top Go down
View user profile
Danijel

Broj komentara : 69

PostSubject: Re: Džinska zakletva da se neko veže preko sna   Mon Dec 08, 2014 5:15 pm

To je tačno jer i sam sam probavao neke recepte odavde pa one iz vlaske magije i nekr druge i nista nije djelovalo pa sam dosao do istog zakljucka.
Back to top Go down
View user profile
missgetfit

PostSubject: Re: Džinska zakletva da se neko veže preko sna   Sun Dec 21, 2014 9:55 pm

Admine, na jednoj strani kažeš da magiju može samo uspješno izvoditi osoba koja ima iskustva s magijom, na drugoj strani kako se o magiji ne treba detaljno pisati jer može donijeti neku štetu. To je po meni nelogično, ako svejedno ne djeljuje od neiskusne osobe, šta bi se to onda strašno moglo dogoditi? scratch
Evo Danijel kaže da je pokušavao neke recepte i da ništa nije djelovalo, ali nije napisao da je došlo do neke štete.
Back to top Go down
View user profile
Azraa-eel

Broj komentara : 15

PostSubject: Re: Džinska zakletva da se neko veže preko sna   Sun Dec 21, 2014 9:58 pm

Ako nije pravilno radio,onda nije očito ništa ni izazvao.

A da je radio,vjerovatno bi izazvao to što je želio.

Ako nije dovoljan autoritet,može se okrenuti protiv njega.

Također mislim da pored nekih sitnica u vidu samog obreda,čovjek treba imati i dosta psihičke pripreme (koncentracije,misli i dr.) da bi uspio to napraviti.

To je moje skromno mišljenje.
Back to top Go down
View user profile
missgetfit

PostSubject: Re: Džinska zakletva da se neko veže preko sna   Sun Dec 21, 2014 10:16 pm

Pa rituale s ove stranice i nije mogao napraviti pravilno, jer su nepotpuni.
A ako je istina da ritual svejedno ne djeluje ako pravi netko bez iskustva tj. znanja, onda mi nikako nije jasno kako bi ta osoba mogla izazvati nešto suprotno?!
Pazi ne možeš izazvati to što želiš, ali možeš nešto što ne želiš ... moje skromno mišljenje je da tu nema logike.
Back to top Go down
View user profile
Riyana

Broj komentara : 652

PostSubject: Re: Džinska zakletva da se neko veže preko sna   Mon Dec 22, 2014 7:32 am

Magijom se ne može svako baviti to je tačno.
Rituali i ovdje i na drugim sajtovima su nepotpuni. Mi smo imali kučnog prijatelja hodžu koji je govorio da ne treba raditi ništa iz magije jer se time mogu privuči zli džini znači bez obzira što ti ritual ne uspije zli džini mogu doći i praviti štetu.Samim time da noću ležeš spavati i razmišljaš o džinima uspjećeš ih privući i imati loše snove zato mislim da je admin upravu kada upozorava i plus to iskreno kaže da su rituali nepotpuni.
I da kako je hodža govorio žene lakše privuku zle džine nego muški pa se možda zato Danijelu ništa nije dogodilo ali ne mora značiti da neće.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Džinska zakletva da se neko veže preko sna   Today at 11:35 am

Back to top Go down

Džinska zakletva da se neko veže preko sna
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tasmanian Carnivals Mile Formguide
» jika rig (shhhh lets keep this between us tubers)
» The Wacky Rig