๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
» Za liječenje grla
Yesterday at 6:40 pm by Ariana

» Facebook i magija
Yesterday at 3:23 pm by Sadaka

» U Tuzli rođena beba đavo: Zbog prisustva šejtana prebačena u Ameriku!
Tue Jan 17, 2017 8:42 pm by sun ayla

» Misteriozna Bosna i Hercegovina – između legendi i stvarnosti
Tue Jan 17, 2017 8:25 pm by Donaton

» Za poslušnost džina
Mon Jan 16, 2017 8:48 pm by Artemida

» Čaj za izbacivanja viška tečnosti
Mon Jan 16, 2017 9:03 am by Emina

» Stefan Schwarz: BiH se mora okrenuti Evropi, a ne Turskoj
Sun Jan 15, 2017 7:01 pm by Donaton

» Nazar bonđuk (boncuk) ili plavo oko
Sun Jan 15, 2017 1:23 pm by ferka

» NDH i RS - jedna te ista priča
Sun Jan 15, 2017 12:13 pm by Donaton

January 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar
Statistics
We have 491 registered users
The newest registered user is BOLTHORN VELES

Our users have posted a total of 19811 messages in 1757 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Magija & Uvod
Mitologija Bosne i Hercegovine
Ljubavni sihir sa 41 zrno graha
Bosnian mythology
Pohvala od forumaša
Introduction to Lenormand Cards and Lenormand Card reading
Top posting users this week
sun ayla

BOLTHORN VELES

Geron

Artemida

Ariana

Donaton

Fata od zlata

Šansel

Vidasus

Sadaka

Keywords
black spells karte sihir ljubav dove talisman tilsum dzin Spell crnom venerin kalendar gatanje falanje bajalice ciganske Jinn skidanje ljubavne magic Novac svijecama pecat ljubavna Karin

Share | 

Opasnosti ljubavne magije

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Artemida

Broj komentara : 578
Mjesto : Kranj

PostSubject: Opasnosti ljubavne magije   Thu Aug 15, 2013 11:56 am

Otvorila bi ovu temu (nadam se da se admin neće ljutiti) jer niko ne navodi opasnosti bavljenja ljubavnom magijom.Mislim da se o tome općenito rjetko govori i piše pošto svi smatraju da tu ne može biti kontra reakcija ili nekih nuspojava.Jeste ljubav divna i krasna stvar ali i ona poput svega drugog može imati svoju negativnu stranu.
Recimo negdje sam čula ili pročitala kako ono famozno čaranje sa menstrualnom krvi sa kojom se može određeni muškarac natjerati na ljubav djeluje samo u tri slučaja (tri muškarca) dok kod četvrtog izaziva sasvim suprotan učinak?!Vjerovatno takva pravila postoje za svaku čaroliju ali ona ili se namjerno ignoriraju ili se o njima skoro ništa i ne zna.Zato sam otvorila ovu temu i nadam se vašim komentarima Smile
Back to top Go down
View user profile
Fata od zlata

Broj komentara : 901
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Fri Aug 16, 2013 3:37 pm

Sjetila si se dobre teme jer baš svi govore samo kako na nekog napraviti kakav ljubavni sihir a niko sta iz toga može izaći.
Back to top Go down
View user profile
Delisia

Broj komentara : 462
Mjesto : BiH

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Tue Sep 17, 2013 5:21 am

svakako dobra tema jer i ljubavna magija kao i sve druge nije bezopasna. Ja sam čula da se u životu magija može raditi samo trima osobama a da kod ostali djeluje kontra.
Back to top Go down
View user profile
Fata od zlata

Broj komentara : 901
Mjesto : Što ne mogu ja bez straha poginuti od sevdaha

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Fri Oct 11, 2013 9:36 am

Ja znam jednu ženu koja hajmo tako reći živi slobodniji život i stalno je u nekim vezama sa ljubavnicima koje materijalno iskorištava.Za nju svi znamo da je obišla sve moguće babe i hodže ali iako je i dalje u tim vezama nije se uspjela udati za jednog tipa za kojim je bila doslovno luda.Naravno da je i njemu radila sve što je znala i mogla ali on je nju ostavio i oženio se sa drugom.Ona je dugo vremena okrivljavala njegovu majku da se ona umješala između njih i uz pomoć nekog hodže ih rastavila.Bilo kako bilo po ovome slučaju se vidi da ljubavna magija nije svemoguća i da se sa njom ne može uticati na svakoga a posebno ne na onu osobu koja nam nije od Allaha suđena.
Back to top Go down
View user profile
Jasminka

Broj komentara : 1396
Mjesto : Između sna i jave

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Fri Oct 25, 2013 8:14 am

Imam pitanje - mogu li ljubavne čarke biti konci razni boja koji se nalaze u malo zemlje koja je zamotana u papir? To je pronašao moj brat u svom autu a ima ta neka koja ga proganja već duže vremena. On je to bacio u rijeku.
Back to top Go down
View user profile
Kronos

Broj komentara : 89
Mjesto : Tuzla

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Fri Oct 25, 2013 2:28 pm

Jasminka wrote:
Imam pitanje - mogu li ljubavne čarke biti konci razni boja koji se nalaze u malo zemlje koja je zamotana u papir? To je pronašao moj brat u svom autu a ima ta neka koja ga proganja već duže vremena. On je to bacio u rijeku.
mogu Smile a moze biti i bijela Razz zavisi koja zemlja dali je sa mravinjaka ili sa groba Smile i sta se puhalo u cvorove pa vezalo:)
Back to top Go down
View user profile
Jasminka

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Fri Oct 25, 2013 3:12 pm

hvala Smile mislimo da je u pitanju ipak ljubavna magija a ne neka crna.Čula sam da se i sa zemljom od groba nepoznate osobe izvode ljubavne čarke pa je onda moguće da bi to moglo biti to.
Back to top Go down
View user profile
Anonimus

Broj komentara : 102
Mjesto : Kosovo

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Fri Dec 06, 2013 2:31 pm

Zna li neko kako se može otkriti ima li neko u sebi ljubavni sihir sa menstrualnom krvi?To je ono kad se menstrualna krv nakapa na kocku šećera pa stavi u kafu.
Imaju li neki prepoznatljivi simptomi tog sihira i ako postoje koji su?
Back to top Go down
View user profile
edina32

Broj komentara : 44

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Fri Dec 06, 2013 5:55 pm

Jasminka wrote:
hvala :)mislimo da je u pitanju ipak ljubavna magija a ne neka crna.Čula sam da se i sa zemljom od groba nepoznate osobe izvode ljubavne čarke pa je onda moguće da bi to moglo biti to.
moze biti i ljubavna i crna magija

vise mi lice na crnu ali ne bih da tvrdim
dobro je postupio tvoj brat
Back to top Go down
View user profile
Jasminka

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Fri Dec 06, 2013 6:41 pm

Anonimus wrote:
Zna li neko kako se može otkriti ima li neko u sebi ljubavni sihir sa menstrualnom krvi?To je ono kad se menstrualna krv nakapa na kocku šećera pa stavi u kafu.
Imaju li neki prepoznatljivi simptomi tog sihira i ako postoje koji su?
pa valjda kod tog muška pojavi se opsesija prema ženi čija je menstrualna krv a i boli ga često stomak.Tako sam čula kako se priča Very Happy 
Back to top Go down
View user profile
Beba

Broj komentara : 303
Mjesto : Novi Pazar

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Thu Dec 12, 2013 4:12 pm

Ljubavne vračke nisu baš bezazlene i sa tim se ne treba igrati. Kada se neko prisiljava da bude sa nekim ide se protiv božije volje i navlači karmička kazna zbog toga ne treba padati u zamku kako je ljubavna magija najbezazlenija od ostali jer nije tako.
Back to top Go down
View user profile
Jasminka

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Sat Dec 14, 2013 9:31 am

Tako je.
Pokušavati nekog na silu dobiti niti je etički niti humano a ljubav tu ne može biti opravdanje jer to i nije ljubav već opsesija.Meni je uvjek smješno kad neko nešto naziva ljubavlju a samo on ili ona zaljubljeni dok ta druga osoba nije?Ljubav je kad se obje osobe vole uzajamno a zaljubljenost je kad samo jedna osoba voli a druga nju ne iz bilo kojeg razloga.
Back to top Go down
View user profile
Riyana

Broj komentara : 650

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Fri Jan 03, 2014 2:07 pm

Vjerujem da je moguće nekog obenđijati posebno labilnu osobu ali nisam nikad bila da se do ljubavi dolazi sihirom jer je to onda šejtanska ljubav i prokleta.
Ne treba ništa na silu jer samo se stavite u situaciju da vas neko voli a vi njega ne i onda vas ta osoba hoće na silu a vama je odbojna.Treba biti fer i ne ponašati se ko psihopata.Ljubavi ili ima ili nema treće opcije nema.
Back to top Go down
View user profile
Ariela Mala Sirena

Broj komentara : 1975

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Wed Jan 08, 2014 10:19 pm

eto cure da vam se i ja malo pridruzim na ovu temu.. moguce je da se iz prvog puta rade tu ljubavnu magiju dobije suprotan ucinak da te osoba zamrzi a jedan od uzroka moze biti neispravno izvodjenje carke ovog onog ili sto je gore neko napisao sve sto allaha nije sudjeno ne moze se desiti

svaki sihr koji se napravi prvo ide u nebesa kod dragog allaha i ako ga on odobri ide na tu osobu kojoj je pravljeno, a allah ce sihr odobriti da ide najvise na osobe koje nisu u vjeri, izostavljaju namaz, piju alkohol itd, svi smo mi u jednu ruku takvi reci cu nevjernici cast izuzecima
Back to top Go down
View user profile
Ariela Mala Sirena

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Wed Jan 08, 2014 10:20 pm

jos samo nesto sto sam zaboravila, za ovo zadnje sam cula od jako pobozne osobe i velikog vjernika koji mi je citirao hadis iz Kur'ana a ovo sma ja malo parafrazirala
Back to top Go down
View user profile
Bosniak

Broj komentara : 91
Mjesto : Kavdag

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Mon Jan 20, 2014 7:10 am

I ja sam slično čuo jer ni list na zemlju ne može pasti bez Allahovog odobrenje pa se tako ni sihir ne može napraviti.
Back to top Go down
View user profile
Ariela Mala Sirena

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Mon Jan 20, 2014 1:48 pm

da da to je hadis
Back to top Go down
View user profile
Šansel

Broj komentara : 2271
Mjesto : Sex is one of the nine reasons for reincarnation. The other eight are unimportant! - Henry Miller

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Sat Mar 22, 2014 12:37 pm

Neznam da li je netko već postavio ovo pitanje ali da li postoji mogućnost da neki od ovih rituala izazove sasvim suprotan učinak?
Back to top Go down
View user profile
bosanski zmaj

Broj komentara : 102

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Wed Mar 26, 2014 7:08 am

Logično je da magija može proizvesti i suprotan efekat od željenog posebno ako te dvije osobe nisu pod povoljnim uticajem planeta.Ovdje mislim na ljubavnu magiju.Ali vjerovatno je tako i kod ostali.
Back to top Go down
View user profile
Krsnik

Broj komentara : 204
Mjesto : Samobor

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Thu Mar 27, 2014 10:01 am

Svako magijsko, ritualno djelo koje se radi bez odobrenja osobe i bez njenog/njegovog znanja u svrhu određenog potčinjavanja - spada u agresivnu magiju.
Ljubavne magije mogu se podjeliti u dvije energije - prizivajuću i agresivnu. Prizivajuća magija/obred ritual/ ima za naum prizvati energiju , osobu /koju ne poznamo/ u naš život , osobu koja nam u ovom trenutku najviše odgovara / uz pomoć i odlukom Više Sile/. Tu samo treba imati na umu kad se izvodi magija privlačenja da se naglasi - živa duša / osoba / jer postoji mogćnost da već postoji veza ali s nekim tko je preminuo- to ne bi bilo pametno/
Agresivna je sve ono što ste i sami pominjali- to je klasično podčinjavanje. Od samog starta ona je loša za onog tko je izvodi /kad se otkrije i kad druga strana djeluje u službi osobne zaštite/ , tako i za onog kome je namjenjena. Opasna je toliko /sve zavisi od načina i magijske formule /prakse/ da može uvesti u teška psihofizička oboljenja , do same smrti.
Menstrualna krv je stari način podčinjavanja i on djeluje- no ono što itko skoro kaže tu su naknadne posljedice. Formula sa menstrualnom krvi je obnavljajuća formula, znači svaki mjesec mora se ponavljati. Nakon trećeg mjeseca - žrtva doslovno mogu reći poludi od "ljubavi" i tad kreću prvi problemi- što čini "ludo zaljubljene" ludima? - opsesija, ljubomora , agresivnost. Tad već okolina bliska toj osobi vidi i shvati "da nešto nije u redu" / jer su simptomi prisutni i sa najbližima -obitelj/ i već se stvara plan za otkrivanje problema i odbrana. U slučaju da oni zakasne ili ne djeluju sa -odbranom, proces sam po sebi se zaoštrava prema -naručiteljici "ljubavi" - Opsesija, ljubomora postaju toliko jaki kod muškarca da skoro pa bukvalno postane osjetljiv i ljubomoran na sam "zrak" - to znači svađe, osuđivanja, prijetnje itd. Ako se misli da odlukom "neću mu više davati" bude riješen problem-krivo, neće se riješiti- jer se on jednostavno nemože maknuti od nje/žene. E sad u tom kaosu , ako obitelj žrtve učini na kraju korak , potraži pomoć kod nekog duhovnog iscjelitelja, kaos dobiva svoju završnicu. Takva žena na kraju biva ili pretučena iz "ljubavi" od svog izabranog ili doživi / zavisi kako iscjelitelj namjeri da se magija vrati/ "lagani" psihički poremećaj za koji će trebati neko duže vrijeme -oporavka.
Ljubavna magija sa zemljom je opasna jer u najviše slučajeva veže se uz zemlju sa nekog groba /stara vlaška magija / i ona "postigne cilj" ali za vrlo kratko vrijeme /godina , dvije/ osoba koja je na takav način vezana u većini slučajeva se razboli, okopni i umre. Rekoh opsna je jer da bi se ovakva magija razriješila , potrebno je pronači taj isti grob što njije u većini situacija nažalost moguće. Ono što itko ne govori je to da po smrti žrtve , naručitelju - niti bog niti vrag pomoći više ne može, a ako je u međuvremenu izrođeno dijete ili djeca- to je neizreciva bol.
Eto- koliko određeni hir i određena glupost slobodno mogu reći mogu upakliti živote.
Back to top Go down
View user profile
Senad

Broj komentara : 284
Mjesto : mračne havaje

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Fri Mar 28, 2014 5:56 am

Možda najbezopasnija magija jesu ljubavne basme iz bosanske magije kojima djevojka želi postati atraktivnija i privlačnija momku.To je oralna magija i nema kontra efekat.
Back to top Go down
View user profile
Geron

Broj komentara : 437
Mjesto : Berlin

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Mon Apr 14, 2014 4:57 am

Može li ljubavna čarka biti malo prolivene vode ujutro ispred ulazni vrata i to da se dešava nekoliko dana uzastopno?
Back to top Go down
View user profile
Ariela Mala Sirena

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Mon Apr 14, 2014 10:30 am

moze se to raditi nazalost i na vodu..i to su malo opasnije stvari na zalost.. i mom momku je radjeno na vodu.. kad prolazi da stane..

nikad se to nije ni uspjelo skinuti sa njega,. nagovoriti ga ne mozes.. a to nije stvar koja se recimo moze baciti ili zapaliti.. kao dr
Back to top Go down
View user profile
Krsnik

Broj komentara : 204
Mjesto : Samobor

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Mon Apr 14, 2014 8:37 pm

iskreno rad sa magiom na vodu da- pošto je voda jedna od četri elemenata , kao takva može biti konzumirana / znači služi ili kao baza za prenos uroka pijenjem ili jedenjem ili može biti prolivena na put kojim prolazi ili pred kuću , na kuću , posjed...itd. znači kao određen nagaz / mrtva voda- ta vrsta uroka je vrlo opasna , teško se skida , a posljedice su katastrofalne. ona svoj "bakšiš" kupi u svega nekoliko mjeseci /jake bolesti, smrt/. ali kao konzumirani urok u hrani i piću se lijepo čisti, uspjeh je postignut kad se nakon čišćenja osoba dobrano ispovraća . tak nastupa cijeljenje i polako sve u normalu.
Back to top Go down
View user profile
Emina

Broj komentara : 491

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Thu Apr 17, 2014 1:03 pm

Mislim da je svaki oblik magije opak ukoliko ga radi profesionalni crnomagijaš. Slušala sam jedne prilike govor duhovnog iscjelitelja čijeg se imena ne mogu nikako sjetiti a koji je rekao kako je mali broj ljudi koji vladaju znanjem crne magije i da su od njih gori amateri koji naprave više štete nego obučeni crnomagijaš jer unesreće zbog svog neznanja daleko veći broj ljudi a naročito sebe.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Opasnosti ljubavne magije   Today at 7:40 am

Back to top Go down

Opasnosti ljubavne magije
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next