๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Pitanje o hamajliji?

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Senad

Senad


Broj komentara : 328
Join date : 2013-02-15
Age : 39
Mjesto : mračne havaje

Pitanje o hamajliji? Empty
KomentarNaslov komentara: Pitanje o hamajliji?   Pitanje o hamajliji? EmptyTue Aug 23, 2022 5:58 am

Nisam se zadnje dvije ili više godina osjećao najbolje i dešavale su mi se poprilično čudne stvari pa sam si nabavio hamajliju.
Osim što se sad osjećam puno bolje ima nešto što me zbunjuje a to je da sam počeo puno sanjavati. Ima svakakvi snova ali ništa strašno i što bi me plašilo.
Čuo sam kad puno sanjaš da na tebi onda nema negativne energije jer valjda ko je ima on malo ili rjetko šta usni ili zapamti san.
Ne znam koliko u svemu ima istine pa me zanima da li jw neko od vas imo slično iskustvo?
Na vrh Go down
Aiden

Aiden


Broj komentara : 38
Join date : 2017-12-29

Pitanje o hamajliji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanje o hamajliji?   Pitanje o hamajliji? EmptyTue Aug 23, 2022 5:04 pm

Kada sam ja počeo nositi svoju hamajliju jedino što sam osjetio jeste da sam nekako lakši sam sebi.
A to za snove nisam imao.
Na vrh Go down
Bosniak

Bosniak


Broj komentara : 172
Join date : 2013-03-09
Age : 33
Mjesto : Kavdag

Pitanje o hamajliji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanje o hamajliji?   Pitanje o hamajliji? EmptyFri Jun 30, 2023 5:34 am

Imam hamajliju već nekoliko godina.U prvo sam je vrijeme nosio uza se onda u novčaniku a na kraju sam je stavio znad kreveta gdje spavam.Zadovoljan sam njome jer koliko znam nije mi se nijednom do sada desilo nešto ružno a da se odnosi na magiju ili duhove.
Na vrh Go down
Sponsored content





Pitanje o hamajliji? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanje o hamajliji?   Pitanje o hamajliji? Empty

Na vrh Go down
 
Pitanje o hamajliji?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: PRIČAONICA: DIO ZA ČLANOVE FORUMA - TOPIC FOR MEMBERS-
Idi na: