๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Raise your voice against Israel and everyone who protects these criminals, because we all have that right. The right to freedom, the right to life, and the right to choose. No one has the right to silence us!
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Molitvom i preokrenutom svijećom protiv magije

Go down 
AutorPoruka
Donaton
Admin
Donaton


Broj komentara : 4493
Join date : 2013-02-15
Mjesto : The pen is mightier than the sword!

Molitvom i preokrenutom svijećom protiv magije Empty
KomentarNaslov komentara: Molitvom i preokrenutom svijećom protiv magije   Molitvom i preokrenutom svijećom protiv magije EmptyWed Nov 09, 2022 11:56 am



Svijeće su jedan od najvažnijih elemenata u svakom ritualu neovisno da li je riječ o magiji ili religiji. Osim što predstavljaju vatru, jedan od četiri elementa prirode, one simboliziraju svjetlost, nadu i namjeru ili pak samu  manifestaciju čarki.

Paljenje svijeće naopako je neobična praksa u okultnim ritualima. Obično se pale šibicom i stavljaju na tanjir ili oltar, ali kada se preokrenu imaju simboliku koja se, prema ezoteričarima, ne preporučuje zbog snažnog magijskog učinka.

Kada su upaljene naopako, odnosno sa fitiljem okrenutim prema zemlji, to je zato što postoji jasna i precizna namjera. Ovakva praksa čaranja je poznata kod Rumuna ali i rumunjskih Cigana. Po kazivanju tomošnjeg naroda ritual se izvodi pored rijeke u kojoj se ugasi svijeća govoreći: "Kako se ova svijeća gasi u vodi, tako se ugasio život toga i toga." Slični postupci čaranja mogu se pronaći u Španiji i Meksiku.

Naravno, nipošto ne treba svijeće paliti naopako zbog simbolike koju predstavljaju. Koliko je to loše svjedoči i vjerovanje da čak i kada neka osoba nesvjesno upali prevrnutu svijeću, to može za nju imati opasne i neočekivane posljedice.

Ezoteričari tvrde da je posebno loše naopako upaliti svijeću u crkvi pošto takvim činom izazivate božji gnjev i bacate sami na sebe prokletstvo. Poznato je da ako u bilo kojoj bogomolje, bilo koje religije, nekome poželite zlo, ono vam se vraća trostruko.

Međutim, prema meksičkoj tradiciji, postoji jedan slučaj kada se tim činom čovjek može osloboditi dušmanskog zla. Naime, ukoliko se zapali naopako okrenuta svijeća crne boje, time se vraća nazad učinjena magija no ovakav posao mogu da rade samo profesionalni ezoteričari. Učini li ga amater izazvat će krug loših energija koje će se, umjesto da budu eliminirane, samo povećati i tako osnažiti postojeću vradžbinu.

Za sve one koji nisu iskusni u vladanju tajnim energijama preporučuje se da, u istu svrhu, zapale naopako okrenutu bijelu svijeću posvećenu Arkanđelu Mikaelu. S ovom molitvom vi ne vraćate magiju nazad nego poništavate ili opozivate efekat čarke kako bi je spriječili da i dalje šteti tijelu i duši. Njome zapravo činite da se negativna energija pretvori u pozitivnu.

Molitva koju izgovarate dok palite naopako okrenuta svijeća glasi ovako:

„Sveti Arkanđele Mikaile, slavni Nebeski Kneže, strahoto demona, pobjedniku nad zlim duhovima, odreži i ukloni urađeno, oslobodi moje tijelo i um od svake zle energije, uništi sav uticaj i negativnu silu koja mi je poslana ili koju mi žele poslati.
Sveti Mikaile, čuvaru i zaštitniče duša, pošto si ti zadužen za sve poslove u cijelom svijetu, molim te i preklinjem u ovom svečanom satu i danu. Palim ovu svijeću naopako da okreneš svaki vještičiji tamjan, čarobnjakovu svijeću, vještičiji rad, dušmanske kletve, čaranje i bajanje od mene, i odvratiš ih od mog tijela, čula i materije te da prekineš bilo kakav kontakt između mene i mog neprijatelja. Neka svaka riječ ove molitve i ovog rituala ide u moju korist. Neka tako bude. Amin."

Nakon toga uspravite zapaljenu svijeću i ostavite je dogori do kraja. Ono što preostane bacite niz rijeku.


Na vrh Go down
 
Molitvom i preokrenutom svijećom protiv magije
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» PRAVOSLAVNOM MOLITVOM I SVIJEĆOM PROTIV ZLIH ČINI
» BIJELOM SVIJEĆOM PROTIV SVAKOG ZLA
» MAGIJOM PROTIV MAGIJE
» ČAROBNA MOĆ MOKRAĆE - ZA ZDRAVLJE, LJUBAV I PROTIV MAGIJE
» Hamajlija protiv crne magije

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
๑۩۞۩๑ A N Z O T I K A ๑۩۞۩๑ :: ๑۩۞۩๑ BALKANSKA MAGIJA ๑۩۞۩๑-
Idi na: