๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
December 2016
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Statistics
We have 477 registered users
The newest registered user is royanson

Our users have posted a total of 19521 messages in 1706 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Bosnian mythology
Pohvala od forumaša
Stare slike, razglednice i poštanske markice iz Bosne i Hercegovine
Najdraži postovi i teme
Vaša pitanja?
Zanimljivi linkovi i web stranice
Top posting users this week
Donaton

Jasminka

Emina

teheranka

Delisia

Šansel

ferka

petros

Anonimus

Mostarac

Keywords
Spell ljubavne Novac black tilsum kalendar sihir lenormand magic dove Jinn gatanje pecat ljubavna falanje ciganske venerin dzin talisman krug svijecama spells crnom karte ljubav skidanje

Share | 

PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Donaton
Admin

Broj komentara : 2904
Mjesto : هللا ءاش ام

PostSubject: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sun Mar 09, 2014 12:19 pm

Ako smatrate da ste sreli negativnu osobu, puhnite nizase, dakle odozgo ka dolje - tri puta i zamolite Boga na svoj način da vas sačuva od negativnosti.
Back to top Go down
View user profile
Donaton
Admin

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sun Mar 09, 2014 12:21 pm

Ako osjetite naglo da vam neki dio tijela trni, da vas oblijeva hladan znoj ili osjetite nešto poput crne mrene na očima - i ako to brzo prođe - to znači da vam neko radi magiju.
Back to top Go down
View user profile
Donaton
Admin

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sun Mar 09, 2014 12:23 pm

Protiv uroka se u bosanskom narodu provodi ovaj ritual: kada sretnete neku urokljivu osobu ili općenito osobu koja vam donosi nesreću uhvatite se na tren rukom za svoju stražnjicu a muški mogu za spolni organ, jer se vjeruje, da vam tada neće moći nauditi.
Back to top Go down
View user profile
Donaton
Admin

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sun Mar 09, 2014 12:25 pm

Da vratite magiju nazad onom ko vam ju je poslao isprobajte još jedan jednostavan recept iz repertoara bosanske magije: odite do raskršća i sa njega pokupite devet kamenčića. Kada se vratite kući, kamenčiće bacajte jedan za drugim u vatru ognjišta i govorite:

Crko, puko moj dušmanin! U kamen se pretvorilo njegovo zlo!

Ovaj ritual je najbolje prakticirati devet dana uzastopno. Znači, svaki dan nabavite novih devet kamenčića sa istog ili drugog raskršća.
Back to top Go down
View user profile
Donaton
Admin

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sun Mar 09, 2014 12:27 pm

Nisan ili april je kod Arapa i Iranaca sveti mjesec. Kiša koja pada u tom mjesecu smatra se ljekovitom i izuzetno djelotvornom protiv negativnih uticaja. Najbolje je prikupiti kišnice onda kada kiša pada u noći sa četvrtak na petak i njome se okupati.
Back to top Go down
View user profile
Senad

Broj komentara : 278
Mjesto : mračne havaje

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Mon Mar 10, 2014 9:41 am

Dobro je skupini vode iz 7 česmi ispred džamija i na tu vodu koja se sjedini u jednu prouči se sura Jasin.
Back to top Go down
View user profile
Mostarac

Broj komentara : 332

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Thu Mar 13, 2014 10:00 am

Jako zanimljivi savjeti.
Back to top Go down
View user profile
Donaton
Admin

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sat Mar 15, 2014 3:28 pm

Kad se nešto loše dešava u vašem životu, bilo da je riječ o ljubavi, poslu, zdravlju, familijarnim i prijateljskim odnosima, prvo treba da se osvrnete osam mjeseci unazad i da analizirate situaciju. Ako su problemi počeli tada ili nešto ranije i nikako da se riješe već se samo nagomilavaju, velika vjerovatnoća jest da vam je urađena magija. Za krize izazvane životnim problemima, nastale bez uplitanja sihira, obično se nađe neko rješenje i ne treba vam 8 mjeseci da se oslobodite nevolje.
Postoji dvosmjerna komunikacija između tijela i duha. Kada magija napadne samo jedan od tih tokova, nastaje zdravstveni problem.
Kada se tegobe iznenada pojave na lijevoj strani tijela, to je znak da vam je urađena magija za ljubav, familiju i sve ono što se tiče emocija. Omađijana ili opsihrovana osoba nije u stanju da voli, sklopi brak, dobije djecu. Također, slabi joj i moć rasuđivanja, pa njome svako može da manipuliše.
Ukoliko se pojave tegobe na desnoj strani tijela, to znači da je magija urađena na sve ono što je povezano sa materijalnim – posao, finansije, nekretnine... u tom slučaju osoba gubi volju za životom, ništa je ne zanima.
Back to top Go down
View user profile
Donaton
Admin

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Wed Mar 19, 2014 9:41 pm

Ukoliko neko od vas pronađe u svom stanu, kući, autu ili dvorištu tilsum koji je tu podmetnut onda ga treba pokupiti lopaticom i baciti u posudu sa vodom iznad koje su izgovorene tri zadnje kur'anske sure. U vodu je dobro dodati i malo soli, te ostaviti tilsum u njoj cijeli dan. Nakon toga, tilsum tojest papir se može izvaditi van, osušiti i zapaliti u vatri, ili se zajedno sa vodom iz posude proliti niz kakvu rijeku ili potok.
Back to top Go down
View user profile
Sibila

Broj komentara : 712
Mjesto : Sanski Most

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Thu May 29, 2014 5:43 am

Za ovu podjelu na desnu i lijevu stranu te uticaj magije ne bi bila sigurna da je tačan pošto magija na svakog čovjeka djeluje drugačije.Sa svime drugim se slažem.
Back to top Go down
View user profile
Artemida

Broj komentara : 567
Mjesto : Kranj

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sat Jun 07, 2014 7:26 am

Tako je Sibila.Postoje neki klasični simptomi magijskog djelovanja ali opet sve zavisi koji se oblik magije primjenio jer ne djeluju isto ljubavna i magija za mržnju.
Back to top Go down
View user profile
Mostarac

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sat Jan 03, 2015 12:42 am

Ovo sam pronasao na www.anzotika.forumbo.net

Ovo je za čišćenje kuće od magije. Uzmite nekoliko grana breze. Zašto baš breze? Energija tog stabla ima jaku moć čišćenja i eliminacije svega lošeg. Dakle, odrežite 3-5 grana breze, zahvalite se drvetu za njegov dar i pomoć, ostavljajući u podnožju stabla neki od ovih stvari ili sve zajedno: novčić, nekoliko zrna pšenice, meda, vina, mlijeka. Dar ili darove prekrijte sa malo zemlje. Odrezane grane spojite i svežite sa konopcem. Povezujući metlu razmišljajte o tome šta će ona pomesti i očistiti u vašoj kući (crnu magiju, uroke, bolest, nesreću...). Kod kuće otvorite sve prozore i vrata kako bi otvorili put izlasku negativne nergije. Kuću pometite u pravcu ulaznih vrata, i tu ćete i završiti sa metenjem. Dok metete po kući razmišljate ili govorite naglas kako čistite kuću od svakog zla, crni misli, dušmanskog zla itd. Kad završite sa metenjem, iziđite van i metlu odnesite i ostavite na nekom mjestu daleko od kuće. Ona vam više neće biti potrebna.
Back to top Go down
View user profile
Mostarac

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sat Jan 03, 2015 12:43 am

Na zadnji dan mjesečeve mijene, pred nestanak mjeseca, naliti vode sa izvora u posudu, može voda i iz slavine. U ponoć otići sa tom vodom negdje gdje vas niko ne može čuti niti vidjeti i 12 puta ponoviti ovu basmu liječenja:

Voda vodice, morska carice,
ti spiraš i izapiraš panjeve, korjenje,
zelene lugove, tako i operi
i sa mene, N.(reći svoje), sve uroke,
zle čini, mržnje i misli!
Amin, amin, amin!

Onda se sa tom vodom oprati po cijelom tijelu.
Back to top Go down
View user profile
Mostarac

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sat Jan 03, 2015 12:44 am

Kako biste otklonili sihire (čini) sa sebe otiđite u ponoć do nekog izvora i sa sobom ponesite svoje gaćice, njih ćete tri puta umočiti u izvor, zatim tri puta zagrabite dlanovima izvorske vode i njome se umijte od brade do čela. Zadnje kapi sa ruku pustite da kapaju u izvor i govorite:

Kako padaju posljednje kapi vode,
tako neka padnu zadnje kapi magije sa mene!

Zatim se okrenite leđima izvoru, sa desnom rukom prebacite vode preko svog lijevog ramena i kažite: 

Kako voda brzo leti
tako odletjelo sve zlo sa mene,
sa mojom basmom a božijom hazmom,
amin, amin, amin!

Gaćice nosite tri dane bez skidanja.
Back to top Go down
View user profile
vine2222

Broj komentara : 24

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sat Jan 03, 2015 11:48 am

ja te magije ne rzaumijem i težko vjerujem u to što pišite.. ako uzmeš kao neku zanimljivost..ok
a da čovjek ovisi o toj magiji..i protiv magiji..nije mi normalno.
Back to top Go down
View user profile
Amira

Broj komentara : 500

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sat Jan 03, 2015 1:05 pm

Koliko mi je poznato na ovaj forum i slične dolaze ljudi koji vjeruju magiju,bave se njome ili se žele baviti tako da mi je glupo da ja sad napišem da ne vjerujem u magiju ili u ono što se piše a na forumu sam?!
Jedno je ako nekom ne idu od ruke carolije iz ovog ili onog razloga ali ja vjerujem u magiju i volim čitati o njoj i sebi prepisati neke recepte koje smatram da bi mi nekad mogli koristiti poput ovi za skidanje magije. Ali opet svoje probleme posebno ljubavne ne želim rješavati magijom i prisiljavanjem ,to nikako. Mislim da sam dovoljno kvalitetna osoba da mogu pored sebe imati osobu koja me voli ovakvu kakva jesam i obrnuto.
Ljubavne čarolije djeluju primamljivo ali one ne trebaju biti temelj za građenje veze.Treba dati šansu srcu da ono odluči i presudi Smile
Back to top Go down
View user profile
Artemida

Broj komentara : 567
Mjesto : Kranj

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Sat Jan 03, 2015 7:41 pm

Magija je starija od religije i izucava se kao fenomen u okviru sociologije, etnologije, antropologije... Ljudi koji se bave crnom i bijelom magijom postoje, a koliki je uspjeh tih obreda je drugo pitanje. Vise se ne sjecam definicije i teorije o crnoj magiji koju sam ucila, ali sam sama puno razmisljala o tome i zakljucila da se ona bazira na cistoj sugestiji i autosugestiji. Ljudski mozak je podlozan sugestiji i upravljanju sa strane, lako ga je programirati. Politika, religija, ideologija, mas mediji su cisti dokazi manipulacije i upravljanja ljudima, to znamo svi. Istu takvu moc, cisto sugestivnu imaju i crna i bijela magija nad covjekom. Sto je sredina primitivnija ova vrsta manipulacije je prisutnija.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE   Today at 5:20 pm

Back to top Go down

PRAKTIČNI SAVJETI U VEZI MAGIJE
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1