๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
» Ljubavni sihir sa kokošijim jajetom
Yesterday at 7:28 pm by Donaton

» Pitanje o zapisima
Yesterday at 3:47 pm by Korkut

»  Mali muzej BiH: Bosanski kraljevi, bosančica i Ahdnama pored Miljacke
Sun Jan 21, 2018 5:43 pm by Donaton

» Da se nekom otvori ljubavna sreća i nafaka
Sun Jan 21, 2018 7:16 am by Seth

» Izlijevanje voska
Sat Jan 20, 2018 10:00 pm by Anonimus

» Tilsum za novac i berićet
Sat Jan 20, 2018 9:57 pm by Anonimus

» Tilsum za povećanje berićeta
Sat Jan 20, 2018 6:21 pm by Robert

» Geomagnetna oluja danas pogađa Zemlju
Fri Jan 19, 2018 8:33 am by Donaton

» Liječenje dijabetesa
Thu Jan 18, 2018 3:18 pm by Stravarka

January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Statistics
We have 570 registered users
The newest registered user is ranste23

Our users have posted a total of 21794 messages in 1986 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Pohvala od forumaša
Bosnian mythology
Ljubavni sihir sa 41 zrno graha
Pitanje o zapisima
Tilsum (zapisi) "hodže" šarlatana
Top posting users this week
Ariana

Papićulo

Melina

Donaton

Šansel

Korkut

ranste23

Keywords
crnom arabic nevjera razdvojiti astrological sunce Hodza Grah hours sihirbaz spells Kako magija tilsum dvoje sunca kalendar Ljubavna poludi Seal bajanje zapis Tarot stravarka ljubavni sihir

Share | 

Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Sihirbaz

Broj komentara : 99

PostSubject: Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju   Sat Jan 03, 2015 12:14 am

Žena kada ima menstruaciju umoči vrh prsta u menstrualnu krv i onda tim prstom dotakne površinu čaše u kojoj je naliveno vino i kaže: " Moja krv je otišla, meni ona ne treba, ali treba N (njegovo ime), pij moju krv i od sada voli samo mene!"
Ako muškarac popije to vino do kraja, do dna, čarolija će ubrzo početi djelovati.
Back to top Go down
View user profile
Jasminka

Broj komentara : 1497
Mjesto : Između sna i jave

PostSubject: Re: Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju   Sat Sep 03, 2016 8:28 am

Neki dan mi jaranica kad smo se našle na kahvi u čaršiji pričala kako je imala sa mužem problema i neka joj komšinica rekla da mu stavi kocku šećera sa tri kapi menstrualne krvi u kahvu i da će se nakon toga smiriti.
Uz to joj je i rekla šta mora kazati kako bi to djelovalo jer kako ta tvrdi bez pravi riječi ta čarka ne djeluje tojest kapi krvi bez tog mantranja nemaju djelotvornost.
Naravno nije mi htjela reći šta je govorila pošto ju je ta upozorila ako kome kaže da će čarolija istog trena prestati sa djelovanjem.
Ono što je meni čudno kako ona priča muž se stvarno u kratkom roku promjenio na bolje i sad je dobar.
Meni to sve zvuči prejednostavno ali opet ostavljam mogućnost da je možda i moguče. Ko će ga znati kad su te stvari u pitanju.
Back to top Go down
View user profile
Beba

Broj komentara : 341
Mjesto : Novi Pazar

PostSubject: Re: Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju   Mon Sep 19, 2016 4:50 am

Sihir za menstrualnom krvi sigurno je jedan od najpoznatiji samo nisam previše uverena da deluju Question ipak se čini preprostim.Ne shvatam na kojem principu deluje?
Back to top Go down
View user profile
Ariana

Broj komentara : 115

PostSubject: Re: Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju   Wed Sep 28, 2016 5:04 pm

Meni je to sa menstrualnom krvlju bljak i fuj ali vjerujem da ima cura i žena koja eksperimentiraju na ovaj način. Bilo bi najbolje da ima neka koja bi mogla opisati svoje iskustvo sa tim načinom pravljenja ljubavnog uroka.
Back to top Go down
View user profile
Melina

Broj komentara : 101
Mjesto : My soul is from elsewhere - I'm sure of that!

PostSubject: Re: Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju   Wed Sep 28, 2016 7:25 pm

Tu se slažem koka sa tobom. To sa menzesom je i opasno jer u toj krvi ima i puno bakterija Shocked
Back to top Go down
View user profile
Noris

Broj komentara : 4

PostSubject: Re: Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju   Wed Jan 17, 2018 7:20 pm

Normalno da u toj krvi ima bakterija ali imali smo slučaj u porodici gdje je strina kada se stric upustio u vezu sa drugom ženom stavljala mu nekoliko puta kocke šećera sa mengom u kafu nakon čega je on ostavio tu i vratio se strini iako je u početku bio lud za tom ljubavnicom. Zato bi ipak i ja kao i Jasminka ostavila mogućnost da tu nečega ima.
Back to top Go down
View user profile
devilishere

Broj komentara : 1
Mjesto : Sarajevo - BiH

PostSubject: Re: Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju   Thu Jan 18, 2018 1:40 am

Pozdrav svima,citala sam dosta o magiji,ali nikad nisam prakticirala,jer nisam imala dobru podlogu,pa me zanima da li neko zna vradzbinu preko za pridobijanje ljubavi preko slike
Back to top Go down
View user profile
Noris

Broj komentara : 4

PostSubject: Re: Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju   Thu Jan 18, 2018 2:43 am

Vudu Venera, ili kako se to pravilnije kaže, Erzulia je boginja ljubavi, strasti i svake vrste uživanja. Njoj se obraćaju milioni vudu vjernika kada im je potrebna njena pomoć oko osvojanja željene osobe, buđenja zamrlih strasti u bračnom krevetu ili povratku ljubavnika ili ljubavnice. No, nije potrebno da budete sljedbenik ove religije kako biste uživali pomoć jedne od najljepših afričkih boginja. U želji da izazovete interesovanje određene osobe, stimulišete je ili jednostavno rečeno stvorite kod nje želju za vama dovoljno vam je da nabavite njenu sliku ali na kojoj se ta osoba mora vidjeti od glave do pete, i da pored nje nema nikoga. Na bijelog poleđini slike prvo naslikate tečnim ljepilom veve boginje Erzulie tojest njen vudu znak a onda ga posipate sitno mljevenim kukuruznim brašnom. Kada to učinite sačekajte desetak minuta da se ljepilo i kukuruzno brašno stvrdnu a ostatak brašna jednostavno otpuhnite sa slike. Potom sliku sakrijte negdje ispod svog kreveta ali tako da je niko ne može pronaći i vidjeti jer u protivnom čarolija će se izgubiti. Ovu magiju radite u noći punog Mjeseca.
Back to top Go down
View user profile
Zoya

Broj komentara : 44

PostSubject: Re: Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju   Thu Jan 18, 2018 3:01 am

Postoji i neko čaranje kada se slika željene osobe zakopa u svježi grob (unutar 40 dana od pokopa) ali tu se nešto treba izgovoriti a sad šta nemam pojma.
Back to top Go down
View user profile
Avril

Broj komentara : 6
Mjesto : To je bio od onih susreta nakon kojih znaš da više ništa neće biti isto.

PostSubject: Re: Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju   Thu Jan 18, 2018 2:53 pm

Sve mi je cool sa tom ljubavnom magijom Smile zna li neko jos kakvi recepata Wink
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju   

Back to top Go down

Ljubavni sihir sa menstrualnom krvlju
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1