๑۩۞۩๑ BOSNIAN MAGIC ๑۩۞۩๑

WELCOME TO BOSNIAN FORUM DEDICATED MAGIC AND FORTUNE TELLING – REGARDS FOR READERS FROM IRAN, SYRIA, EGYPT, IRAQ, FRANCE, GREECE, PALESTINE, SWEDEN, NORWAY, LIBANON, CHINA, BULGARIA, ROMANIA, INDIA, PAKISTAN, USA, AUSTRALIA, UKRAINE, VENEZUELA...

HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
» Čarobna moć jajeta: otvaranje zatvorene sudbine
Yesterday at 9:10 am by Donaton

» Obilježena godišnjica masakra ispred OŠ Safvet-beg Bašagić
Fri Dec 15, 2017 8:40 am by Donaton

» Katar otkriva tajne veze Rijada i Tel Aviva još od 1966.
Thu Dec 14, 2017 9:16 am by Donaton

» Kad džin uđe u čovjeka
Thu Dec 14, 2017 9:02 am by Mostarac

» Postoji li zapis protiv napada panike?
Thu Dec 14, 2017 8:54 am by Papićulo

» U INDONEZIJI OTKRIVENA NAJSTARIJA PIRAMIDA U AZIJI
Thu Dec 14, 2017 8:33 am by Icematic

» Pohvala od forumaša
Thu Dec 14, 2017 8:30 am by Icematic

» In the world of the Jinn and Shaytan
Mon Dec 11, 2017 7:53 am by Donaton

» Dova Za Ljepsi Izgled?
Sat Dec 09, 2017 9:21 am by Fata od zlata

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Statistics
We have 558 registered users
The newest registered user is Icematic

Our users have posted a total of 21476 messages in 1993 subjects
Most active topics
Bošnjačke basme i bajalice
Kako otkriti da li ste žrtva crne magije?
Pitanje o zapisima?
Bogumilstvo i Bošnjaci
Mitologija Bosne i Hercegovine
Pohvala od forumaša
Bosnian mythology
Ljubavni sihir sa 41 zrno graha
Stare slike, razglednice i poštanske markice iz Bosne i Hercegovine
Tilsum (zapisi) "hodže" šarlatana
Top posting users this week
Donaton

Icematic

Šansel

Artemida

Beba

ferka

bosanski zmaj

Ariana

habanera

Emina

Keywords
Ljubavna poludi talisman zapis stravarka Seal astrological spells kalendar pekovic sihirbaz magija dvoje crnom sihir Tarot Grah sunca hours razdvojiti bajanje sunce arabic Hodza ljubavni tilsum

Share | 

Studentica iz Primorja otkrila je supstancu koja ispire masnoće iz tijela

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Amira

Broj komentara : 625

PostSubject: Studentica iz Primorja otkrila je supstancu koja ispire masnoće iz tijela   Tue Jan 13, 2015 6:56 am

Natalija Matić, studentica farmacije, otkrila je supstancu koja ubrzava sagorijevanje masnoća i proces izbacivanja suvišnih masnoća iz tijela. Zahvaljujući brzoj metodi dobivanja, suplement bi se mogao uskoro proizvoditi u većim količinama. Odnedavno je dostupan u Hrvatskoj i...SAD-u.

Otkriće 23-godišnje studentice izgleda vrlo obećavajuće. Ta supstanca, kada dospije u tijelo, samostalno uništava masne stanice koje se u njemu talože i izbacuje ih iz organizma.
- Istraživanja su pokazala da ta supstanca nema negativno djelovanje na jetru - objašnjava Natalija. Štoviše, učinci njenog djelovanja su nevjerojatni. Pregledani dobrovoljci gubili su oko 8 kg mjesečno što znači da su neki mršavili još više... Suplement s tom supstancom je spreman na izlazak na tržište. Prošao je rigorozna klinička istraživanja i testove, i uskoro će se pojaviti na tržištu.
Mlada istraživačica otkrila je ljekovitu supstancu tijekom studentske razmjene na Državnom Sveučilištu u Scrantonu u SAD-u pod vodstvom profesora Mathewa Atkinsona.
- Zainteresirala sam se za kemijsku sintezu još početkom srednje škole a pri kraju srednje već sam se time bavila ozbiljnije. Bavila sam se ekstrakcijom kemijskih elemenata iz biljaka, istraživala sam također hormonalne uzroke debljanja i probleme gubitka masnoća - priča nam studentica - Na kraju sam naišla na publikaciju koja se bavila tim pitanjem. Uspjela sam dobiti istraživački staž na Državnom Sveučilištu u Scrantonu, tijekom kojeg sam radila pod vodstvom prof. Mathewa Atkinsona. Upravo tada sam uspjela dobiti tu supstancu.
Od prije nekoliko dana Natalijino otkriće je dostupno svima koji žele smršaviti. Formula za mršavljenje, čiji je autor Natalija, koristi se u kapsulama prirodnog dodatka prehrani CGA800!. Prema mišljenju prvih osoba koje su počele koristiti taj znanstveno istražen suplement izgleda da je to revolucionarno otkriće koje uništava masnoće u nevjerojatnom vremenu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
View user profile

Studentica iz Primorja otkrila je supstancu koja ispire masnoće iz tijela
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1